Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KubaJam:

Od osob, ktory wygraja bede potrzebowal jakiegos potwierdzenia pelnoletnosci, mam wystarczajaco problem i bez wysylania nozy do malolatow ( ͡° ͜ʖ ͡°)


O #!$%@? co xD Przecież tym plastikiem się chleba nie da ukroic, więc w czym problem? XD
  • Odpowiedz
@csmrex: Miałem w rękach kilka sztuk, każda tak " ostra " i " trwała " że rękami mogłem to wygiąć. A warto dodać, że nie od Chińczyka tylko oryginał, no ale jesli lubisz kiełbasę kroić 2 minuty to ok, ja preferuje standardowe ostrze w kaburze =]
  • Odpowiedz
@XAIMEII: To widocznie trafiłem na jakąś dobrą sztukę, bo nawet znajomi się dziwili że ten nóż może tak ciąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio, tnie normalnie, nie potrzebowałem więcej czasu. Nie zawsze można zabrać dodatkowy nóż, wtedy ten sprawdza się w sam raz.
  • Odpowiedz
@mirek_z_laga: Ja tych nozy nie sprzedaje, zamowilem na Aliexpresie 3 sztuki, a przyslali 5. Nie chca zwrotu bo wysylka do nich kosztowalaby wiecej niz noz jest wart wiec rozdaje :D
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Nie zrobisz tego jedna reka jak w przypadku nozy sprezynowych, ale max. 5 sekund i masz w reku malenki nozyk, dla Ciebie idealny do otwierania kopert ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz