Wpis z mikrobloga

@JahMuffin: Dużo też zależy od tego czy Thibs zostanie w Czikagoł, bo mówi się od dawna że ma na pieńku z zarządem. Ja typuję, że jeśli nie będzie to Thibs to jakiś trener akademicki.
@kosteq64: Nie tylko ja widzę tam Thibsa, w wielu artykułach internetowych już się przewijało jego nazwisko jako nowego trenera OKC. Według mnie nawet lepiej gdyby TT wziął się za sołek trener w Oklahomie - więcej przed nimi pracy w obronie niż w ataku (bo strzelby odpowiednie już mają, teraz tylko je odpowiednio nastawić).
@MuzG: No tak, też widziałem, że go tam proponowało wielu. Ale jakiegoś asystenta do ataku i tak musiałby wziąć :) Szkoda, że Sloan raczej niedostępny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kosteq64: To że Thibs jest uważany za specjalistę od defensywy, nie czyni go jednocześnie całkowitym nieudacznikiem w szkoleniu ofensywy, nie hiperbolizujmy już tak. Myślę że zarówno w ataku jak i w obronie lepiej wyszkoliłby chłopaków od Broksa, ALE PRZEDE WSZYSTKIM jako trener podczas meczów podejmowałby zdecydowanie lepsze z punktu taktycznego decyzje.

Jego jednym z niewielu minusów jest jednak to, że uwielbia wręcz dawać grube minuty na parkiecie swoim najlepszym graczom, przez
@MuzG: Nie robię z niego nieudacznika :) Broń boże, to jest trener z top10 w lidze wg mnie, tak tylko się zastanawiam czy by się sprawdził w OKC.

No tak, do dziś żal tego, że Rose grał w meczu +20 i pierwszy raz się połamał.