Wpis z mikrobloga

#365kwiecien #albinearysuje
108/365 Miasto-człowiek. Miałam do wyboru jeszcze Pabianice-dopalacze #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niech będzie Łódź. To całkiem fajne miasto, ale dużo osób na nie wrzuca. A przecież ma wspaniałą architekturę, dużo budynków jest odnawianych, fakt, budowy trochę paraliżują miasto, ale chyba lepiej, że coś się dzieje, niż jakby miasto miało gnić. Zatem Łódź z takiego przyćmionego, niepozornego chłopca na pewno jeszcze wyrośnie na przystojnego mężczyznę, fajnego kumpla, z którym każdy będzie chciał się przyjaźnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz Albinea - #365kwiecien #albinearysuje
108/365 Miasto-człowiek. Miałam do wyboru jesz...
źródło: comment_ROpZrLeg0B9lok7QRrgayWyZfDMpsPGZ.jpg
  • 6
@przepiorka: No, słyszy się to. Bo niestety często tak jest, z jednej strony odpicowany, odrestaurowany budynek, a obok stoi jakaś rudera.... Ale z tego co wiem, biorą się za te wszystkie najgorsze kamienice, prawdopodobnie co mniej wartościowe do wyburzenia
@Albinea: mimo tego wszystkiego Łódź ma super potencjał, zwłaszcza, że po zagłębiu tekstyknym szybko znalazła na siebie nowy, unikatowy pomysł - bienalle sztuki, święta designu czy nawet sztuka filmowa - to wszystko dobrze rokuje dla dorastajacego hipstera :)