Wpis z mikrobloga

@Huffy: @Eskalation: Jak wy możecie grać w CS'a, przecież to jedna z najgorszych i najbanalniejszych gier tego typu która powstała. Graliście w starego medala, np. sperhead i breakthrough przez neta? Tam to jest taktyka, jak parę razy dostaniesz heada i za cholerę nie wiesz gdzie gośc jest.

Albo tryb base builder, gdzie przed bitwą każdy buduje z dostępnych elementów jakieś wieżyczki, bazy, bunkry itp.
@Eskalation: spróbuj sobie zagrać w starego medala, zobaczysz jak mimo równie prostej gry może być dużo więcej zabawy i taktyki, a nie latanie i strzelanie do wszystkiego co się rusza. a trybów gry jest pełno, np. że jak zginiesz, to zostajesz zamrożony, i dopóki ktoś z twojej drużyny albo nie stanie na tobie, albo nie oświetli cię odmrażającym "światełkiem " -"e" przez chwilę, to się nie odrodzisz. Praca drużynowa na całego.
@Bialy88: jakie latanie i strzelanie do wszystkiego? Pomyliłeś grę z Battlefieldem. W CSa najlepiej się gra w trybie turniejowym ze znajomymi - to jest bardziej taktyczna rozgrywka niż Ci się wydaje.
zabawy i taktyki, a nie latanie i strzelanie do wszystkiego co się rusza


nie oświetli cię odmrażającym "światełkiem

@Bialy88: EHE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bialy88: tak jak napisał @tejotte, "najlepiej się gra w trybie turniejowym ze znajomymi" (spróbuj, nie pożałujesz :v). I ja właśnie przez znajomych zaczęłam grać, ponieważ oni grali. A w te zaproponowane przez Ciebie gry nikt z ludzi, których znam nie gra i grać zapewne nie będzie. No a gra samemu to średni pomysł.
@Huffy: Grywałem kiedyś w CS'a i medala "równocześnie", ale ciężko te gry porównać pod względem jakości bitwy. Dalej w CSie strzelanie jest takie #!$%@?, że nawet podczas skoku masz taką celność że trafisz muchę w locie? Czy już to zmienili?

To jakby porównać warcaby do szachów. Nawet nie.

A, no i na koniec- ja nie gram w coś tylko dlatego że wszystkie gimby w to pociskają. Jak już w coś gram,
@Bialy88: Ja "zwykłego" CSa bardzo nie lubiłam i po pierwszej grze odłożyłam go na półkę. Trudno mi porównać, bo mało co z niego pamiętam, ale w CSGO nie zastrzelisz muchy podczas skoku, a nawet w cokolwiek większego celnie trafić jest trudno. I w gry nie gram dlatego, że jakieś gimby w niego grają. Gram, by pograć z fajnymi, normalnymi ludźmi i pospędzać czas ze znajomymi, a nie siedzieć samemu i klepać,