Wpis z mikrobloga

  • 1
@ChineseMobilePhones: nie. Dwa lata pod rząd kupowałem org 2140 i żadna nie przetrwała wakacji ( jedna podróży w samolocie, a druga była matowa, leżała na słońcu i zeszła powłoka i wyglądały jak kupa). Moj kolega ma #!$%@? z Alie, wygladaja identyko. Dlatego wolę wydać 60 PLN zamiast kolejnych 600. Sorry, nie kupie znów org jak ich jakość wcale nie jest lepsza.
  • Odpowiedz
@WujekRada: Jeśli tak, w porządku, masz chociaż pełną świadomość i takie podeście jest dobre dla samego siebie, szkoda zdecydowanie zdrowia, na starość oczy się przydadzą :).

@SiSD: a może właśnie to, że mam świadomość jak bardzo gówno bazarowe które widzę na oczach innych codziennie niszczy wzrok - ale przecież... 'Co Cię to obchodzi' ps. podpowiem, to się nazywa pośrednia troska/porada o osobę której nawet się nie zna.. Obce?
  • Odpowiedz
@baney114: pozostaje jednak ufać sklepom które mają markę, nie odważyliby się oni na sprzedaż jakiś #!$%@?. Możesz spokojnie porównać ceny w sieciówkach. Większość swoich okularów kupiłem na wolnocłowym na lotniskach, bo potrafią być niezłe promocje jak się trafi akurat..
  • Odpowiedz