Wpis z mikrobloga

Mircy, pytanie technologiczne. Zbiłam sobie wczoraj ekran w iPadzie (3 raz, pozdro ja), ale tym razem nie działa dotyk - tzn. jak odblokuję to się sam rusza, jak naciskam gdzieś to łapie gdziekolwiek indziej, no tak że nawet nie da się napisać hasła żeby odblokować. I teraz właściwe pytanie: czy jak kupię sobie taki ekran z aliexpress http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Free-Tools-For-newest-Ipad-Mini-white-touch-screen-digitizer-Glass/1570845787.html , który wygląda jak sama szybka (pic related) to naprawi się magicznie też dotyk? Z wymianą poradzę sobie sama, z moimi dziurawymi rękami już bym poszła z torbami, gdybym się tego nie nauczyła ( ͜͡ʖ ͡€)
#pytanie #pytaniedoeksperta #naprawalaptopow #rozowepaski #pomocy #ipad #technologia
Shagga - Mircy, pytanie technologiczne. Zbiłam sobie wczoraj ekran w iPadzie (3 raz, ...

źródło: comment_I3V4tYEbSwtbT2YU5kEFfR8iMVrXchzE.jpg

Pobierz
  • 5
@Shagga: ja próbowałem wymienić dotyk w nokii 1320 ale okazał się nie wymienialny:) dowiedz się dobrze czy w Twoim ipad da się go wymienić bez wymiany lcd (jeśli sama podejmiesz się wymiany to uważaj bo strasznie łatwo go uszkodzić)
@tylkoniechori: już raz miał ten mój iPad wymieniany ekran, tylko wtedy działał dotyk, no i to nie ja robiłam. W każdym razie ten ktoś tak trochę się nie postarał bo go niczym nie podkleił i pomiedzy obudową i ekranem są ogromne szpary i z odklejeniem nie będzie problemu. Poza tym wyedukowałam się na filmikach na yt ;p Chodzi mi tylko o to, czy będzie działał potem ten dotyk, czy to jakaś
@Shagga: jezeli jest tak jak piszesz to wymiana digitizera powinna rozwiazac problem. teraz zerknalem i widze ze inaczej to jest rozwiazane niz w niektorych sprzetach z ktorymi mialem kontakt, czyli cala powierzchnia LCD sklejona z digitizerem - w Twoim przypadku nie powinno byc problemu.