Wpis z mikrobloga

dzisiaj pekl mi kolejny ekran (4) w sgs4, za ostatni placilem 680, za wczesniejsze 700+, nawet nie mowie znajomym bo mnie wysmieja...

wymienialem w autoryzowanym punkcie samsunga.
Jak bylem po raz kolejny w tym samym sklepie to sie spytalem czy moze jakas znizka bedzie skoro juz kilka razu tu naprawialem, facet sprawdzil po imei i stwierdzil, ze nie ma tego nr w bazie, olalem to. Gosc stwierdzil, ze nie moze mi dac paragonu bo ma cos zepsute, i jak bardzo potrzebuje to mam przyjsc jutro, tez olalem, skoro ekran nowy, dziala, to po co? i wlasnie jak dzis stluklem kolejny raz, tak sie przygladam, i szybka wystaje ponad ramke ok. 0.5mm, pamietam jak kupilem nowego i ogladalem to szybka byla wrecz ponizej ramki.
i tu pytanie, czy tak szybko kasuja baze danych w autoryzowanych punktach, i czy w takowych mogli mi dac jakies gowno? jutro pojade do tego serwisu i sie spytam czy maja moj imei w bazie, jezeli powie, ze nie, to troszke bedzie podejrzane i w takim wypadku pojde do innego punktu sgs sprawdzic oryginalnosc ekranu. Jezeli okaze sie, ze nie jest to co moge w takiej sytuacji zrobic?
#sgs #samsung #android
  • 10
  • Odpowiedz
dodam jeszcze, ze po zakupie nowki testowalem 'gorille' wkretem do drewna, 0 rys. Nowy ekran po 2 miesiacach juz mial ich sporo po samym noszeniu w kieszeni... i tak kasy nie odzyskam, jezeli faktycznie jakies gowno w autoryzowanym serwisie mi sprzedali, to przynajmniej zglosze to do glownego centrum samsunga w pl i moze cos z tym zrobia
  • Odpowiedz
@CabanPopi: na moim trzyletnim sgs2 jest dużo drobnych, mało zauważalnych rysek. Nosiłem go w kieszeni z kluczami, bilonem, bez folii ochronnej, a więc takie ryski są normalne. A to ze nie dają ci paragonu to ładne jaja xD
  • Odpowiedz
@dizzydom: na nowym telefonie rysujac dosyc mocno wkretem nie powstala ani jedna ryska, na nowym ekranie ktory kupilem sa juz 3cm~ rysy, a telefon zawsze nosze w prawej kieszeni, i nic innego. od zawsze tak mam, ze prawa kieszen jest tylko dla telefonu, wiec troche dziwne, ze takie rysy sie pojawily. Coz jutro tam pojade i sprawdze jak sytuacja wyglada. Po paragon mialem niby przyjsc na nastepny dzien tylko to olalem.
  • Odpowiedz
@Jurigag: z sentymentu, kupilem nowke po premierze i jakos ciezko mi sie z nim rozstac, tym bardziej, ze juz tyle za ekrany wpakowalem :p. Dla scislosci ekran chodzi, ale troche gorzej widac przez pekniecia. I wbrew pozorm to nie taki szajsung jakby moglo sie wydawac
  • Odpowiedz