Wpis z mikrobloga

@pbed: U Kukiza wystarczy wpisać wszędzie JOWy, a u Bronka Nie wiem/Nie pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Braun mnie pozytywnie zaskoczył, chyba będę musiał się mu bardziej przyglądnąć.
  • Odpowiedz
@radd00: Według mnie jeśli mielibyśmy naukę na wysokim poziomie i patriotów, to może Tanajno być jako słaba alternatywa

Według demokracji obywatelskiej, dolny śląsk może zaatakować górny śląsk jeśli tak wyjdzie w referendum (potwierdzone przez ama z Tanajno), co jest bardzo niebezpieczne
  • Odpowiedz
@pbed: Jakoś #!$%@? nie widzę kandydatów, którzy martwili by się o Polskę i jej przyszłość. #!$%@?ć emeryturę, jak umrzesz to i tak jej nie zabierzesz ze sobą. #!$%@?ć złodziei z ZUS, nigdzie nie uciekną, zamknie się ich później. #!$%@?ć city pity i srity.

SPRYWATYZUJCIE #!$%@? SZKOŁY CO PODNIESIE POZIOM NAUCZANIA, BO TO CO SIĘ TERAZ DZIEJE TO JEST #!$%@? KPINA I ZDRADA STANU!!! TE DZIECI NIE MAJĄ MÓZGÓW TYLKO PIASEK!!!
  • Odpowiedz
@pbed: i jak tu nie nazwac JKM populista? PIT, CIT 0%. VAT tez nisko 15-20%, likwidacja skladek na emeryture (czyli pieniedzy dla obecnych emerytow) plus jeszcze zakaz deficytu :D #!$%@? jak on to chce zrobic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziaru: co do emerytur to wspominal, ze tym, ktorzy placa skladki, emerytury zostana wyplacone. I w sumie racja, wiecej sam uzbieram niz ZUS mi "uzbiera" :v Poza tym jego postulaty to nic nowego w swiecie ekonomii chociazby. To, co nie wydasz na urzednika, zostanie w Twojej kieszeni. Bo tak naprawde zanim zaplacisz ten pieprzony podatek to przechodzi on przez tasme urzednikow, ktorzy malo nie biora.

Jego partie popieram w 100%, sa
  • Odpowiedz
@reas0n: ciekawe tez czy ten wybitny ekonomista wzial pod uwage fakt, ze wyprzedajac masowo majatek panstwowy spowoduje gwaltowny spadek cen tych towarow/nieruchomosci. Zasypie tym rynek i finalnie bedzie musial to sprzedawac grubo pozniej realnej wartosci.
  • Odpowiedz
@kuba: Taki był opis: "Trudno ustalić, jakie poglądy na gospodarkę, sprawy społeczne, politykę zagraniczną mają poszczególni kandydaci. Dlatego do 10 sztabów wyborczych wysłaliśmy zestaw 14 pytań (Janusz Korwin-Mikke
przedstawił w internecie bardzo szczegółowo swoje poglądy w tej materii). Otrzymaliśmy informacje od ośmiu kandydatów. Liczący prawdziwą armię pracowników i wolontariuszy sztab Bronisława Komorowskiego zwodził nas przez kilka dni, aby w końcu zaproponować wypełnienie ankiety w bliżej nieokreślonym terminie. Sztabowcy kandydata Kukiza obiecali
  • Odpowiedz