Wpis z mikrobloga

@areek1990: za duzo nikotyny/glikolu. ja teraz pale 70%+ vg i nikotyna na poziomie 3mg. nic ze sklepowych liquidow sam nie moge palic. jak masz grzalke occ to zmien ja na rba, tez powinno pomoc
@anddom03: Moc mi nie przeszkadza, bo mam rozrobione jeszcze liqiudy o tej samej mocy z bazy vg i tutaj jest okej. Właśnie zastanawiałem się czy rba coś zmieni, to jeszcze tego spróbuję. Szkoda mi wyrzucać tamten liquid bo trochę mi tego wyszło.
@areek1990: nie wiem, jeszcze sie nie zająłem mieszaniem, ale juz wiem ze im wiecej glikolu w bazie to mocniejszy kop, większy smak (czyli mniej aromatu trzeba) mniejsze chmury i rzadszy lq
@areek1990: ja bym do tego parownika zrobił liquid przynajmniej 50/50 PG/vg
Czyli jeśli nie przeszkadza Ci spadek mocy o połowę to dolej tam drugie tyle gliceryny. Chociaż smak tez może polecieć :/
A tak swoją drogą, jakie masz zasilanie? Bo zastanawiam się czy do subtanka brać isticka 50 czy wystarczy 30 i czy bateria w 30 trzyma chociaż dzień intensywnego palenia?
@sheep17: Nie sądzę iż spadek mocy mi nie przeszkodzi. Nie ogarniam za bardzo mieszania tak złożonego. Całość to 200 ml czyli glikolu jest 180 ml ?? To aby wyszło pół na pół. Muszę około 90 ml gliceryny dolać ? Ja mam właśnie isticka 50, więc niestety ale nie wiem nic o 30 ;)