Wpis z mikrobloga

@tangodown: mam dopiero 19 lat ale szczerze? Jestem w takim związku ze gdy coś nie gra to niebieski ni od razu mówi, jak widzi ładna dziewczyne to tez mówi. A co do bólu głowy, jak laska jest normalna to idzie się przecież dogadać. Tak samo w druga stronę
@tangodown: hm, masz swoje zdanie a ja swoje, tak bym to nazwala. Nie chce Cię przekonywać do niczego, nawet nie powinnam. Życzę Ci szczęścia:)

@tangodown: jak kiedyś wezmę ślub to dam Ci znać po kilku latach jak mi się żyje :) nie sądzę żeby ktoś z nas zdradził jeśli będziemy żyć dobrze, w sensie tak jak oboje chcemy
@Aguch: Ehehe...
Nie.
Kobieta i mężczyzna się różnią – czy chcesz, czy nie.
Zresztą jak masz 19 lat, to może się zdarzyć, że jednak "jakimś cudem" (prawami natury) znajdziesz lepszego faceta (samca, ojca dla twoich dzieci, którego wybiera rozum, a nie serce) i go po prostu zostawisz.
Kwestia poziomów atrakcyjności. Trafienie na identyczne jest jak piątka w lotka.
Co najmniej.
@tangodown: jeśli by hipotecznie tak miało być to na pewno nie na zasadzie "wiesz, sorry ale Cię zdradzilam" a wcześniej powiedzieć o sprawie. Z resztą, pasuje do niego a on chyba do mnie więc po co psuć, mam nadzieję ze mi się uda. Wole tak myśleć niż być księżniczka z tekstem "sa lepsi, poczekam".
@Aguch: W skrócie mój ostatni poważniejszy związek:
panna znana mi z widzenia od dawna, kuzynka najlepszego kumpla z licbazy, ale że rok starsza, to tak jakoś się mijaliśmy. Aż do pewnej imprezy. Było sympatycznie, wpadła mi w oko i już tego dnia chciała coś zacząć, ale jej trzeźwa przyjaciółka ją od tego odwiodła. I mimo, że wszyscy wkoło wiedzieli, że ma chłopaka od kilku lat, swojego zresztą pierwszego, to nikt mi
@tangodown: czaje o czym mówisz, tez mialam podobny przypadek w rodzinie. Tam chodziło o to ze dziewczyna w ciążę zaszła, miłość pewnie średnia ale sa już po ślubie. Ciekawe jak im wyjdzie. Często pary czy małżeństwa się rozchodzą bo jednak do siebie nie pasuja i ludzie nie sa szczęśliwi. Ale zobacz, jesli dziewczyna bylaby dla Ciebie mocne 9/10, charakter taki ze tylko konie kraść to tez byś chciał inna po jakimś