Wpis z mikrobloga

@magiczny_andrzej: Też to mam, mimo dobrej ilości fpsów. Czyli pewnie faktycznie odczyt danych z dysku i może zbyt mało RAMU (też mam 4GB). Przeważnie też jest tak, że przycięca występują na początku grania, po jakimś czasie już nie - tak jakby obiekty były już w cache.
@magiczny_andrzej: podczas bardzo szybkiej jazdy samochodem/motorem czasami wjeżdża w ulicę lub budynki robią się kwadratowymi kolorami :P w sumie nie jest to na tyle uciążliwe żeby nie móc grać jak na razie :) a podesłałbyś swojego configa ? może jakieś magiczne ustawienia przy których te doczytywanie tekstur nie występuje :)
@samotan: Dokładnie Ci nie podam, bo nie mam dostępu do komputera, ale mam większość na wysokie, tekstury b.wysokie, rozmycie, głębia ostrości i inne pierdoły włączone, rozdzielczość 1080p.
Swoją drogą optymalizacja jest świetna, żadna gra nie wygląda tak ładnie przy zachowaniu płynności.

edit: a sterowniki aktualne?
@magiczny_andrzej: 14.12 nie ściągałem tych beta. Ja u siebie trochę powyłączałem opcji bo się zdziwiłem tymi ubytkami w grafie, ale chyba faktycznie będzie trzeba powłączać i przeboleć :( może patch jakiś wyjdzie czy cuś