Wpis z mikrobloga

@PanKtos: @PanKtos: Ale co Ci to daje w życiu ? Pytam serio. Bo mój telefon ma 18 000 i ani razi się jeszcze nie zaciął. Kosztuje jakies6 razy mniej niż Twój a dzwoni, smsuje, ma internet i aparat.
via Android
  • 0
@Pirzu: tu chodzi o kilka innych rzeczy. Wielozadaniowosc, wytrzymałość baterii, wykonanie sprzętu. Jaki masz telefon?
Ps, ja jeszcze na telefonie gram.
@PanKtos: Moto G lte, kupuje Xiaomi mi4 i wszystkei Twoje gry beda rowniez działac. tyle ze mam jeszcze 2500 zł na Ps4 + gry.
Wytryzmalosc baterii i benchmark ? Meizu m1 note ma 5.5 cala i trzymalo caly dzien z ponad 5h wlaczonym erkanem przy ciagle wlaczonym LTE.
via Android
  • 0
@MikelThief: bardziej widzisz różnice jak grasz i musisz zminimalizować. Gra się nie zamyka tylko pracuje w tle. Jedyna zauważalna różnica między s5, a s6 to ekran i wykonanie. Ten telefon nie wygląda już jak plastikowe gówno z ramka która nadaje się na imprezy w remizie. Dodatkowo tw działa całkiem inaczej na s6 na 5.0 w porównaniu do s5 na 5.0.
Przydatna rzeczą jest też aparat. Za chwilę dodam porównanie z z3
via Android
  • 0
@Pirzu: no widzisz. Z3 ma 5.2 cala i trzyma mi ponad 8h na ekranie, a to jest dla mnie minimum.
Co do moto g to dobry telefon, ale...
Za mały, brak slotu sd, mało pamięci wewnętrznej, slaby aparat, kiepskie wykonanie. Lecz jeśli chodzi o telefon budżetowy to jest boska.
@PanKtos: Ok, ale HTC od 5 lat jest wykonany solidnie i nie wyglada jak chinskie gowno, ba, chinskie telefony po 600zł maja aluminimum i szklo. Xiaomi mi4 tez ma 3gb RAM. I nadal mam PS4.
@PanKtos: napisalem Moto G lte ktoa ma slot kart i jest solidnie wykonana, wysokiej jakosci plastik i nic nie trzeszczy.
Ludzie na meizu m1 ntoe maja po 11h-12h na ekranie wlaczonym, zapewniam Cie, ze IGZO ekran jest mega oszczedny i bateria trzyma dluzej, niz w xperii .

Staram sie przekonac, ze Samsung to dalej Samsung. Mialem s5 i nigdy wiecej samsunga.
via Android
  • 0
@Pirzu: ok, ale tam akurat jest chociażby mediatek, który jest niczym AMD w PC.
Jeśli chodzi o dobre chińskie telefony to masz mi4, oppo find 7 lub o+o, lecz one są top 2014 i są w podobnej cenie do chociaż takiej s5tki.
Telefony to moja pasja, wiec wydaje na nie pieniądze. Są dla mnie jakby biżuteria oraz narzędziem pracy.
@PanKtos: Od 6 klasy podstawowki telefony to moja pasja, a wiec juz 9 lat. Od tych 9 lat codziennie czytam komorkomanie i inne portale. Sam sprowadzam telefony chinskie meizu, xiaomi i testuje na recenzje na YT na kanał #majsterpirzu .
Zgodze sie z Toba, dla mnie telefony tez jest jak bizuteria. Ale nie wydam tyle na nowy telefon po to, zeby sie nim pobawic. Od galaxy s3, od 2012 rok jest
@PanKtos: Fakt ze wykonanie S5 nie jest najwyższej klasy estetycznej, ale na
imprezie po nurkowaniu w semestr działa niezawodnie :)
Slot na SD to to czego nie wybacz Samsungowi, jak można go zabrać? :(
Nie możliwe żeby touchwiz działał lepiej na s6, że względu na samą budowę Androida.
Gry tez mogę minimalizować.
A klapka, klapka jest niezniszczalna! :)

Nie odnosisz wrażenia ze bitwa na cyfry przestaje mieć sens bo brak możliwości
via Android
  • 0
@MikelThief: wiem, że to jest walka na cyferki. Co do lolka to nawet ekipa z samsunga w Gdańsku była zdziwiona tym jak on działa na s6. Może to być spowodowane ramem który jest DDR 4.