Wpis z mikrobloga

Uwaga, wrzucam listę #anime które wg mnie nadają się do oglądania w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- DanMachi - śliczne walki, śliczna Hestia, nie ocieka fanserwisem, bardzo przyjemne.
- My Teen Romantic Comedy SNAFU - pierwszy odcinek mi podpadł, ale już jest ok :)
- Gintama - 100% śmiechu i absurdu, to mi se libi.
- Plastic Memories - uderza w feelsy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- Hibike! - K-on w nowym wydaniu. Niestety nie umiałem się przezwyciężyć, za słodkie.
- Shokugeki no Soma - prawdziwa perełka, ecchi z gotowaniem, perfekcyjne.
- Punch Line - głupkowate ecchi trochę. Na wieczór z piwem w sam raz.
- Fate/Stay Night - więcej tego samego, nadal dobre.
- Owari no Seraph - dobre, choć nie moje klimaty. Reszcie się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Nisekoi - niech stracę, i to też dorzucę.
  • 22
@Mglisty:
brakuje:
- Arslan Senki
- Etotama
- Gunslinger Stratos: The Animation
- Houkago no Pleiades
- Kekkai Sensen
- Mikagura Gakuen Kumikyoku - tu już po dwóch odcinkach, możliwe, że dropnę
- Nagato Yuki-chan no Shoushitsu - zobaczymy po drugim odcinku, czy będę miał ochotę dalej oglądać, ogólnie to się rozczarowałem
- Ore Monogatari!! - must watch
- Triage X
- Yamada-kun to 7-nin no Majo - podobne do Kokoro
@lmao: Przecież Triage X nie da się oglądać. Fabuła głupsza niż w Highchool DxD, postacie nie są ani troche podobne do mangi, już nie mówiąc o cenzurze na wszystko. Wiedziałem w co się pakuję, a dropnąłem po 1 odcinku.

@Mglisty: Nie widzę u Ciebie Kekkai Sensen, a to zdecydowanie jedna z lepszych serii tego sezonu i kandydat na AOTS. Poza tym brakuje Teekyuu i Ninja Slayer.
Kekkai Sensen

@Verkun: przyznam że nie oglądałem. Sprawdzę.

@lmao: Wybacz, ale Arslan jest średni, Triage X żenujące, Etotama zbyt głupkowata, Gunslinger nudny, Yamada przyznałem że po prostu zapomniałem, Plejady takie sobie. Nagato już drop, tak jak reszta z Twojej listy.

Moja lista jest mojsza niż twojsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mglisty:

Moja lista jest mojsza niż twojsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wciąż lepsza niż @80sLove, który ogląda szajsy, których nie ma ani na mojej ani Twojej i nawet je recenzuje xD
@80sLove: z tym że przecież te, co wymieniłem wyżej, to nie "moja lista", tylko uzupełnienie. Bo oglądam też prawie wszystko, co on podał.