Wpis z mikrobloga

@kochmap: Podobne czyli dla biedaków o zasobności portfela ludzi z krajów trzeciego świata? Nie znam, ale GTA V jest warte, żeby dołożyć te 50 zł to wersji pudełkowej, na Nuuvem sam klucz na RSC wychodziło lekko ponad 110 zł.
@kochmap: Dodałem coś merytorycznego, nuuvem to jedyny sklep internetowy z biednych krajów, który jest oficjalnym dystrybutorem kluczy, bo chyba o to ci chodzi, żeby przyoszczędzić kilka zł. Możesz sobie czekać aż wznowią dystrybucję, ale nikt nie wie kiedy to będzie.

Pudełko możesz kupić już teraz za 150-160 zł, ja płyt nawet nie wyjmowałem, dostajesz klucz do RSC i stamtąd ściągasz.
@JackBauer: no już lepiej, przynajmniej się czegoś dowiedziałem.
OFFTOP: Co do Brazylii, nie jest ona tak biedna ~15 k pkb per capita do tego miała mistrzostwa świata w piłce nożnej a niedługo olimpiada.
@kochmap: Sukces niczym euro u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do tematu, tez czekalem na poczatku na kody z nuuvem, w koncu wyruszylem w podroz po Gdansku w poszukiwaniu gry i dopiero w 4-tym sklepie znalazlem, jest niby te 50zl drozej, ale powiem ci, ze warto. Gre sciagalem z torrentow, mozna tez sciagnac normalnie przez Rockstar Social Club ;). Plyt nie uzywam od bardzo dlugiego czasu,