Wpis z mikrobloga

@MokrySuchar: Ja już to reinstalowałem kilka razy, ściągałem ze Steam i z zatoki. Dokupiłem RAM ( i tak miałem zamiar ) Gówno to dało. Pozostał chyba tylko format którego nie chce mi się za bardzo robić, lub format dysku :/
@MokrySuchar: Chyba zostało mi tylko to, albo czekanie na jakiegoś patcha... I tak będą musieli go wydać, bo to niedorzeczne żeby użytkownicy laptopów musieli bawić się w ręczne włączanie/wyłączanie dedykowanej grafiki :D
@MokrySuchar: to jest problem z gta na pc. Na mojej konsoli wystartowało od strzała i nie musiałem dokładać podzespołów do środka także jest to problem konkretnej grupy graczy. To nie jest #!$%@? tagu tylko utrzymanie go legitnym wpisując również problemy a nie same glorie.

Edit: Źle się wyraziłem. Nie glorie, lecz masturbacje nad trailerami i cyferkami.
@Panczenisci: Nie generalizuj, bo ja nie angażowałem się w wojnę konsole vs pc. Miałem PS2 + kompa stacjonarnego teraz mam laptopa, podjąłem taką decyzję z różnych względów. Ty za to na siłę próbujesz gównoburzę wywołać...