Wpis z mikrobloga

Kto chce przetestować przedpremierowo moją grę ręka do góry ( )

Z tą ręką żartowałem, nie musicie się aż tak przemęczać, wystarczy że wyślecie mi swój adres email na pw.

Jednym z wymogów jest posiadanie konta na Google+. Tak sobie wymyśliło Google z tymi testami beta aplikacji w ich sklepie i nic na to nie poradzimy.

Po podaniu mi maila sprawdzajcie info na Waszym koncie Google+, tam dostaniecie powiadomienie o dodaniu do grupy testerów, z kolei w tej grupie będzie więcej info odnośnie samych testów oraz link do pobrania gry.

Wybiorę do testów jakieś 20-25 osób, niekoniecznie tych, które pierwsze się zgłoszą.

Hejterów będę odrzucał.

Pozdrówki :*

PS. Oświadczam, że Wasze adresy gmail nie zostaną użyte w żadnym innym celu niż te testy, nigdzie ich nie sprzedam itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#odzeradogamedevelopera
źródło: comment_7Qwjsy6Px5JcwjlvuTmd23Uou9KjHUWZ.jpg
  • 23
@TadeuszSynZygmunta: ostatnio to robiłem więc mogę Ci powiedzieć. Zakładasz społeczność w G+ jako prywatną/publiczną. Jeśli chcesz sam decydować, kto będzie mógł dołączyć to robisz prywatną. Następnie po prostu dajesz linka do społeczności i jak ktoś chce dołączyć to musi uzyskać potwierdzenie od Ciebie. W Google Play zamiast dodawać maile dodajesz link do społeczności. Ludzie dodatkowo mogą Ci tam zgłaszać błędy.