Wpis z mikrobloga

@mug3n: w sumie mi taka cola nawet bardziej smakuje. Po ostatniej wizycie w McDonaldzie gdzie też cola była bardzo rozwodniona, próbowałem w domu rozwadniać ręcznie wodą mineralną, ale to nie to samo. Z chęcią kupowałbym taką chrzczoną fabrycznie, a jakby jeszcze była tańsza to w ogóle :]
@mug3n: No co Ty nie powiesz :> Cola w kinach jest przechowywana w postaci koncentratu do którego się dolewa wody gazowanej, jak są ciężkie czasy to zmienia się odpowiednio proporcje :> i ja w sumie wole taką, normalna jest dla mnie za słodka

@ppj: Zdziwiłabyś się ile osób :>
@mug3n: W multikinie w piątek dostałem tak rozwodnioną, że smakowała jak woda (słabo gazowana). Wystarczy wrócić do baru i powiedzieć, że tego się nie da pić i wymienią Ci na nową. I tym razem będzie już smakowała tak jak powinna.
@ppj: No i bardzo dobrze, nigdy nie powstrzymałem osoby wchodzącej z jedzeniem, nawet jeśli się z tym nie kryła i na legalu wnosiła na salę ogromne, wypchane żarciem siaty :] sam zresztą zawsze przynoszę swoje rzeczy, bo przebicie na popcornie jest tak astronomiczne (tak z ~10-krotne), że trzeba być frajerem żeby dawać się tak dymać (ew. nie być frajerem, tylko być dzianym)