Wpis z mikrobloga

Pre-order opłacony 10 stycznia 2015.

Witam,

W chwili obecnej jesteśmy w trakcie weryfikowania złożonych zamówień oraz informowaniu o możliwym opóźnieniu.

Jeżeli jeszcze nie otrzymał Pan od nas telefonu, w chwili obecnej sytuacja wygląda następująco: dystrybutor zmniejszył ilość sztuk do zamówień przedpremierowych. Pierwsza partia, którą otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym została już przypisana do zamówień (obowiązuje kolejność ich złożenia) i w chwili obecnej Pana zamówienie nadal oczekuje na wolną sztukę (całkiem niewykluczone, że po weryfikacji zamówień o której mowa na początku zwolnią się dodatkowe sztuki).

W dniu jutrzejszym otrzymamy dodatkową dostawę, która również będzie przeznaczona dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe (ewentualny odbiór możliwy w środę). Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i proszę oczekiwać na kontakt z naszej strony w dniu jutrzejszym w celu poinformowania o możliwości realizacji zamówienia.

W razie pytań, służę pomocą.


Ja #!$%@?ę to mało powiedziane.

#cenegacwel #xkom @X-KOM #pcmasterrace #gtav
  • 26
  • Odpowiedz
@Acnologia: to ja mam teraz pytanie co w takim razie z tymi grami co mają być jutro w marketach? Tesco dostanie tak o kopie normalnie na półki, a takie sklepy jak agito czy x-kom nie dostaną nawet jeśli miały złożone zamówienia na grę w styczniu?
  • Odpowiedz
@Lanc: A ja jednak zdecydowałem się na RTV EURO AGD i dostałem potwierdzenie że jutro o około 14 dostanę grę, a bałem się że w sklepie z pralkami będą lecieć w #!$%@?, a tu takie miłe zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lmao: koleś przez telefon mówił, że nie ma takiej opcji.
@Moted: chciałem zamówić w euro ale 2 dni przed tym jak ogarnąłem hajs na pre-order zmienili cenę ze 149 na 169 to wziąłem z x-komu -.-
  • Odpowiedz
@psposki: ty sobie lepiej pannę znajdź, a nie trolujesz na wykopie i potem bordo łapiesz za to ;*
Albo się naucz grać w CS'a, bo silver 4 to średni wynik po ~100 meczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lanc: Z tego co mi się wydaje to agito stwierdziło, że ma za mało zamówień na tę grę i dlatego samo pewnie sprowadza z innych sklepów i swoim klientom wysyła w dzień premiery. Nie wiem jak z x-kom, ale podejrzewam, że sytuacja jest odwrotna i zapotrzebowanie ich przerosło. Z kolei sklepy takie jak Tesco z góry określił, że kopii ma być tyle, żeby półki się zapełniły. Jednym słowem mamy sytuację
  • Odpowiedz
@orzelek12: nie sram hajsem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że dla ciebie "jak człowiek" to przepłacanie 40 zł (pudełko) lub 80 zł (cyfrowa).

@Acnologia: no to kupię jutro w Tesco o ile o 18 będą jeszcze na stanie, a od x-komu zwrot hajsu. W dupie mam takie traktowanie klienta.
  • Odpowiedz