Wpis z mikrobloga

Okej, kod z nuuvem zakupiony, teraz mieć nadzieję, że nie będzie żadnej blokady, ale wątpię, biorąc pod uwagę ile osób kupiło z tamtego źródła, rockstar nie strzeliłby sobie w kolano w ten sposób.
Teraz pytanie, bo tak widzę po redditach itd. że ten dodatkowy hajs się bardzo przydaje, niby można go wykorzystać aby kupić jakiś dom w GTAO, w którym są jakieś samochody czy coś takiego, o co z tym chodzi?
Wypowie się jakiś konsolowiec który doświadczył już gry która wychodzi dopiero za 2 dni?
#gtav
  • 17
@NupBuster: hajs na singli i hajs na multi to dwie oddzielne rzeczy. Na multi zarabiasz go za misje itp, za granie ogolnie jakby. Za te pieniądze płacisz na multi, tak jak na singlu - czyli kupujesz posiadłosci, ciuchy, ulepszenia/naprawianie wozu, bronie/amunicję.

Zatem jak dostaniesz na start trochę dolarów, to kupisz sobie mieszkanko - bedziesz mogl chowac się przed gimbusami zabijającymi na lewo i prawo. Do trzymanai aut w garazu musisz go
Trudno jest zdobyć np. 1 milion $$$?


@NupBuster: szczerze mówiąc to nie grałem jakoś strasznie dużo na mutli, ale jak się wciągniesz to po paru dniach zarobisz na lepsze mieszkanko na bank. tak dorywczo z pojedyńczych misji to malo kasy wpadało na początku - miewałem momenty, że nie stać mnie było na naprawę auta czy bron : D

Na online łaczysz się z losową sesją, nie wiem na jakiej zasadzie sa