Wpis z mikrobloga

@tomashj2: Co za bzdury. Oczywiscie, ze snil, a juz od paru lat ludzie mieli dostep do PDA. Kwestia czasu bylo dopracowanie technologii. To gdzies tak lata 2005-2006, czyli zaledwie chwile przed pojawieniem sie pierwszego iphone'a i troche dluzsza chwile przed pojawieniem sie iphone 3g.
@Coolek: Ale nie chodzi mi o ludzi, którzy znali sie na technologii tylko o przeciętne Grażyny, Seby, Janusze itp. Z reszta, raczej nikt nie wiedział ile taki sprzet bedzie kosztował i czy bedzie dostepny dla kazdego.
Jak jestes taki kozak to pobawmy się w futurologie. Co będzie standardem za 10 lat? Zastanawiam sie, co producenci smartfonow moga mi zaooferowac nowego, co wiecej bede mogl robic smartfonem niz teraz.
@hatemyself: jak byłem guwniakiem, to dorwalem służbową Nokię 3210 ojca i sciagalem na potęgę te loga. Fajne... Następny kod (kolejna cyfra), niefajne, fajne, fajne, niefajne... I tak przez dwa dni.

Cale szczęście dla mnie, że byłem poza domem, jak ojcu przyszedł billing z roboty z informacja, ze potracaja mu z wynagrodzenia 1200 zł. ..

Matka powiedziała, ze tata dwa dni drewno rabal z #!$%@?
@SUQ-MADIQ: ile zaplaciles wtedy za takiego komunikatora? I jak go kupowales? Jakis operator to wtedy oferowal, czy trzeba bylo kupowac na wolnym rynku? I skoro urzadzenie tak stare juz wtedy oferowalo przegladanie internetu, na jakiej zasadzie sie ten internet przegladalo? Chyba byl strasznie wolny?
@Viarus_: Kiedy to było, już nie pamiętam za bardzo bo non stop miałem jakieś telefony, jeszcze w szkole dorabiałem na komórkach jak tylko się pojawiły gsm.

Do czasu gprs internetu używałem eksperymentalnie bo był #!$%@? drogi a treści niewiele dało się odczytać.

Kupowałem używany jak wszystkie telefony wtedy, akurat tego typu modele do najdroższych nie należały bo nikt nie chciał półkilowych cegieł, ceny sobie nie moge przypomnieć - bankowo pomiędzy 1000-2000
źródło: comment_QbGAmHv0zzUW79GwtsF46sdRKbCk7vMt.jpg
@SUQ-MADIQ: ten ericsson to w ogóle ciekawy model, ekran już cały dotykowy, ale jako że ludzie nie gotowi, to dali klapkę przez którą wciskało się guziki które wciskały ekran dotykowy, zabawna sprawa.
@SUQ-MADIQ: wiadomo, że oporowy, ale jednak możliwość macania bezpośrednio po ekranie była dla mnie na tyle ekscytująca, że klapeczkę uważałem za zbędny plastik :P