Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Wiem o co Ci chodzi. ( o ten gówniany artykuł z niezależnej na głównej ) Ale mogłeś się postarać się z lepszym tłumaczeniem. ( Wystarczyło napisać, że umorzenie było wynikiem przedawnienia. )
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie. Mam pytanie. Wczoraj nagle wylaczyla mi sie zmywarka, okazalo sie ze nie ma napiecia w gniazdku. Po zmierzeniu miernikiem pokazuje 50 V czy wie Pan co moze byc przyczyna? Sprawdzalem przewody nie byly upalone. Dziwne bo gniazdko bylo polaczone przewodem niebieskim i brązowym a teraz jest tam 50 V, natomiast jesli podłączylem miernik pod przewód żółto-zielony i brązowy jest 220 V czy to normalne? tzn na bolcu
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Po co tak kłamać. "​Prokuratura ustaliła: SB nie fałszowała donosów Wałęsy, w związku z czym są one prawdziwe" źródło: leszkezaszekle.pl
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Leszke, wszyscy wiemy ze jestes ruskim trollem. jakby SB fałszowała dokumenty to przeciez by swojego Leszke wywalili z teczek( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lechwalesa: pytać się prokuratury, która jest betonem z prlu, o sprawy związane z działalnością komunistów to jak pytać się koreańczyka z płn. korei który kraj jest najwspanialszy na świecie
  • Odpowiedz