Wpis z mikrobloga

czy jest ktoś tutaj, kto ma limitowany internet w Cyfrowym Polsacie i jest przez nich notorycznie ruchany? Mam limit 30 GB miesięcznie na zużycie internetu w czasie dnia, a 50 GB na zużycie w nocy. Ostatnio przez cały dzień siedziałem na komputerze może z 2 godziny, przeglądałem tylko internet, zero filmów, zero ściągania, a skasowali mnie na prawie 4GB. Napisałem do nich maila, dzwoniłem do nich i za każdym razem mówili, że sprawdzą to i mam jeszcze raz sprawdzić w historii transferu, czy na pewno tyle zużyłem i czy może jednak w ten dzień dużo korzystałem z internetu. Tego samego dnia, ale w nocy (dokładnie o 2, limit nocny rozpoczyna się o 1 i trwa do 6) ściągnąłem cały sezon "True Detective" i obawiam się, że po prostu pociągneli mi z limitu dziennego.
Najgorsze jest to, że bez sensu jest dokupywanie dodatkowych GB, gdy skończy się internet, bo nie dość, że to sporo kosztuje, to kiedyś postanowiłem sobie kupić dodatkowe GB za 20 zł i potem na rachunku zamiast 20 było 40.
#gorzkiezale #cyfrowypolsat ##!$%@?
  • 2
  • Odpowiedz
@spajderman: a przypadkiem nie musisz połączyć od nowa żeby zaskoczył transfer nocny? Ja kiedyś tak z Orange miałem, że do włączenia nocnego bezlimitu potrzebna była nowa sesja po północy, chociaż później chyba to się zmieniło.
  • Odpowiedz