Wpis z mikrobloga

Dzien dobry wykopowicze ;) wykop zalecil mi przywitac sie na mikroblogu, co czynie. Pracuje w znienawidzonej przez nasze spoleczenstwo branzy finansowej. Na fali wielu roznych AMA postanowilem zalozyc zalozyc tu konto i zrobic AMA o mojej pracy. Czy jest to wystarczajaco interesujaca tematyka?
  • 2
@wykopowydoradca: trochę nie zadowalają mnie odpowiedzi na moje pytania w AMA bo teraz jestem na takim etapie że musze wybrać co chce robić w życiu, i waham się pomiędzy prawem a ekonomią, na maturze chciałam zdawać historię i wos. jeśli zechcę studiować jakiś ekonomiczny kierunek to takie przedmioty mają sens? uczelnie rozpatrują takie przedmioty na maturze pod kątem tego kierunku? co zdawałeś na maturze?
Coz wiecej moge dodac. Pod katem prawa spotkalem sie z OPINIAMI (nie wiem na ile prawdziwymi), ze jest to zamkniety krag i trzeba miec nazwisko lub znajomosci w branzy. Z drugiej strony to bardzo oblegany kierunek, moze warty uwagi? Pytanie po ilu latach faktycznie zaczynasz zarabiac sensowne pieniadze. Ekonomia - bardzo ogolny temat. Jest duzo drog, mozesz celowac w kierunku handlu jesli Cie to kreci, mozesz studiowac finanse, jesli lubisz cyferki, mozesz