Wpis z mikrobloga

@SirYabol:
ja bym obstawial za modernizacja kompa, ale to wiesz kwestia tego jak Ci wygodniej. Lubisz konsole to kup konsole, wolisz myszke to laduj w kompa, plus tego drugiego jest taki, zakladajac, ze jest to dla Ciebie istotny
czynnik - gry beda zdecydowanie lepiej wygladac
@SirYabol: zależy od czego startujesz. Czasami nie trzeba kupować nowego procesora, dość mało gier z nich korzysta w dużym stopniu. Choć w sumie jak chcesz nawet płytę wymienić to chyba masz coś starego.
@SirYabol: o panie, jak jesteś niedzielnym graczem to wybierz konsolę. Nie mówię, że za 2k nic nie złożysz, ale nie będzie to jakieś super, a na poziomie mocy konsol+. Zobacz tutaj albo poprzedni zestaw "AMD" - teoretycznie GTX660 wystarczy do GTAV patrząc na suche wymagania co podali, ale nie ufałbym im.
@SirYabol: sprzedałem dość mocnego kompa na rzecz ps4 i jestem bardzo zadowolony. Granie na padzie, leżąc przed dużym tv, bez żadnego kombinowania w ustawieniach, błyskawicznego uruchamiania się, żadnych błędów, jest baaaardzo wygodne. Nie mówiąc o spotify, exlusivach no i grywalności. Ja bym się nie zastanawiał.