Wpis z mikrobloga

I na kogo tu niby głosować spoza mainstreamu? #2zdrajcy #neuropa

Korwin który poza wolnym rynkiem nie ma nic do zaoferowania, dzisiaj znowu to udowodniono Niestety kuce zakopują. A nowe oprogramowanie KorwinOS od Wiplera nadal nie działa.
Kukiz który poza JOWami nie ma nic do zaoferowania
Braun na którego nie ma sensu głosować bo wyrok. Ponadto za bardzo religijny imho.
Jacek Wilk nie bo KNP jeszcze bardziej konserwatywne od KORWiN
Kowalski nie bo w RN nadal siedzą narodowi socjaliści. Z resztą do nacjonalizmu mi daleko, nawet na narodowych liberałów bym nie głosował.
Tanajno #bekazdemokracjibezposredniej

Jak żyć?
  • 28
@erbo: rozumiem że wierzysz Januszowi na słowo, a nie naukowcom i nauce.
Korwin często mówi żeby rząd się odpieprzył i zostawił robienie gospodarki wolnemu rynkowi, kapitalistom, przedsiębiorcom. A może to on powinien wreszcie zostawić robienie nauki naukowcom?

@Myrten: dla mnie jedno i drugie jest ważne. Dzielenie wolności na ważną i ważniejszą nie ma sensu.
@Krunhy: nie wiem, ja tam im za bardzo nie ufam po tym co zrobili PL
@Stachan: no na drodze najmniejszego zła chyba na niego głos pójdzie.
@Krunhy: PL startowała razem z DB i Partia Piratów do PE. Mieli wspólne listy i były internetowy prawybory kto będzie na jakim miejscu na liście. Zwierzchnictwo nad tym oficjalnie miała DB. Ktoś z PL w jednym okręgu wygrał a ostatecznie i tak ktoś z DB był 1. na liście.
@erbo: no dobra, można dywagować. W każdym razie nie pasuję mi konserwatyzm obyczajowy w tej partii i w tym człowieku.
@Myrten: podajesz dwa skrajne przykłady w jednej i drugiej wolności. Z resztą chciałbym mieć te obie rzeczy naraz.
@Kajmel: taki jesteś dobrze zorientowany to się zapytaj Pana, który startował z jedynki ile podpisów zebrał pod listą konieczną do rejestracji okręgu? Gość z PL co wygrał prawybory przyniósł 30 podpisów. Jakby nie ten, który ostatecznie był jedynką (a gość z PL 2) to wcale by nie był listy więc gdyby nie DB, PL z tego okręgu nie startowałby WCALE.
@Kajmel:

nie po prostu znowu się zraziłem. Z KNP już dawno nawet jak Korwin tam był zrezygnowałem. Myślałem że faktycznie nadejdzie większa odwilż jak powstanie ten cały KORWiN ale znowu się zawiodłem.


Panie, zapewne nie jesteś na grupie KORWINy na fejsie? Zapewniam cię, że w raz z KORWiNą trochę się pozmieniało i nadeszła ta odwilż. Na tej grupie poparcie deklarują zarówno lewicowi liberałowie jak i libertarianie i nikt nie robi większego