Wpis z mikrobloga

@Dr_Snaut: kawałek jest z Chinese Democracy wydanej roku 2008, zrobili do niej 2 teledyski oficjalne ten do "sorry" i jeszcze do "better", obydwa zrobił Dale Rage Resteghini, ale klipy to "wycieki" zespół oficjalnie ich nie wydał, miały podobno być na jakimś DVD z dokumentem w 2010 roku, dokument też jest nie wydany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dr_Snaut: nowa płyta powstanie, w antyradiu mówili, że Dizzy Reed w którymś wywiadzie powiedział, że "jest na ukończeniu", tzn materiał jest, trzeba "tylko wybrać" kawałki na płytę, ale znając Axla i jego "soon is a word" może to jeszcze potrwać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nightrain: Takie śpiewki słyszę już od ponad roku. DJ, Fortus, Dizzy: "Materiał jest, płyta wkrótce". Axl raz na tweeterze wrzucił fotkę ze studia, Pitman to samo. Miałem nadzieję, że coś wyjdzie w tym roku "according to Kaneda" ale Bumblefoot na wylocie, nie planują koncertów w najbliższym czasie, reszta zespołu zajęła się swoimi sprawami. Gdyby Finck wrócił...
@nightrain: Siema, widziałem tego newsa. Axl zarejestrował jeszcze "Failure to Launch". Jeśli to prawda co Rudy mówił, że jeden album ma być z nowymi kawałkami (ale z sesji do ChD) a drugi to remiksy z ChD to teraz uwaga
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Płyta z nowymi kawałkami z ery ChD - "Stay of Execution" (coś jak odroczenie wyroku)
Remiksy - "Failure to Launch"
Chciałbym, żeby wypuścił w
@Dr_Snaut: Stay of Execution - to właśnie taki prawniczy/sądowy termin, ale po jazdach z offsprnig i tym, że oni chcieli wydać płytę o nazwie chinese democrocy, widzę, że rudzielec sobie to zastrzegł ( ͡º ͜ʖ͡º). O tym drugim nie słyszałem. Ważne, że coś się dzieje.
@nightrain: Kiedyś czytałem jakiś wywiad z kolesiem z Geffen Records i wspominał o ilości materiału na jakieś 40 płyt. Rudy ma tego w opór. Czemu nic nie wypuszcza? To jest Axl i nikt nie ma na to wpływu niestety.
@Dr_Snaut: Może dla tego, że ten materiał co był nagrany, nie do końca, jednak pasuje do nazwy guns n' roses, Bach mówił też w wywiadach, że przypomina to doom metal, nie klasyczny hardrock, pytam się gdzie jest studyjne Silkworms xD