Wpis z mikrobloga

#ios #apple #iphone #5s #bojowkaios
Mirki doradźcie mi. W moim telefonie zauważyłem, że minimalnie odstaje lewy górny róg, jakieś 0,2 mm (widać, że lekko się wciska/rusza po naciśnięciu). Nie przeszkadza w użytkowaniu lecz denerwuje sam fakt, poza tym 25 V kończy mi się gwarancja. Oddawać do autoryzowanego serwisu? Jeśli wymiana to dostanę refurba, tak? Jak to z nimi jest?
  • 8
@el3m: jesli wymiana to dostaniesz nowke lub taki ktorego od nowki nie odroznisz (nie frankensteina skladanego z 5ciu ktorego na allegro nazywaja refurbem) i jesli oddasz na sam koniec gwarancji to masz 90dni od tej wymiany gwarancji jeszcze
@el3m: refurb + gwarancja przedłużona do trzech miesięcy, ja bym oddał, bo może akurat serwis uzna, że to podchodzi pod gwarancję i Ci wymienia. Refurb to praktycznie nowy telefon
@el3m: nigdzie nie piszesz ze sprzedajesz refurba, iphone to jest zestaw a sam telefon jest częścią tego zestawu. To jest naprawa poprzez wymiane czesci jaką jest unit telefonu. Nr imei i seryjny ma nowym unicie masz przebity ze starego. Piszesz przy sprzedazy ze kupiles rok temu i wymieniles wczoraj na nowke na gwarancji i sprzedajesz jak nowy (to nie jest refurb tylko na 99,999% nowka telefon z foliami i wszystkim)