Wpis z mikrobloga

Aby nie zaśmiecać tagu niepotrzebnymi postami dodam jeszcze dwie informacje, o który zapomniałem przy okazji eliminacji.
Na eliminacje trzeba zabrać ze sobą aktualne zdjęcie.
Nagranie programu odbywa się do roku od eliminacji. Można dostać zaproszenie po miesiącu, można dostać po jedenastu.

Zaproszenie na nagranie

Zaproszenie na nagranie nadane zostało do mnie 11 marca, czyli na miesiąc przed. Co ciekawe, wszelka komunikacja z Euromedia TV (bo to oni są nadawcą) odbywa się drogą listową.

Nagrania odbywają się w Ośrodku Telewizji Polskiej S.A. w Lublinie przy ulicy H. Raabego 2. Zostałem poproszony o określenie mojego środka transportu oraz otrzymałem godzinę zbiórki uczestników. W przypadku dotarcia na nagranie samochodem, można udać się bezpośrednio do gmachu telewizji. Po przyjeździe pociągiem, uczestnicy zabierani są z dworca PKP.

Udział w teleturnieju należy potwierdzić listownie, w moim przypadku miałem czas do 2 kwietnia.
Jeśli termin nam nie pasuje, możemy o tym wspomnieć w odpowiedzi. W przypadku braku jakiegokolwiek odzewu, uznana jest nasza rezygnacja z uczestnictwa.

Koszty przyjazdu autobusem lub pociągiem pokrywane są na podstawie biletu w jedną stronę. Samochodem dojeżdżamy na własny koszt.

Dodatkowo załączona jest informacja o "odpowiednim zachowaniu standardów estetycznych" np. najlepiej gładka koszula, garnitur itp.

Do wszystkiego załączony jest rozkład autobusów na trasie Warszawa-Lublin oraz mapka poglądowa.

Teraz tylko czekam do piątku w lekkim stresie, ładuję Kindla i szykuję się na kilkugodzinną podróż do celu. W ramach towarzystwa zabieram różowego. Ktoś w końcu musi pilnować mojej torby jak będę spał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W piątek będę zdawał szczegółową relację wraz ze zdjęciami (zobaczymy czy słowa Kazika o dworcu w Kutnie dalej są aktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#weemanw1z10
  • 9