Wpis z mikrobloga

Chodziło o to, żeby sobie nie pomyślał, że mnie to interesuje, czy on by chciał ze mną czy nie.


@ostrzyjnoz: Wszyscy wiemy, o co chodziło, więc nie tłumacz się jak jedenastolatka.
Ale w sumie, mam chłopaka, więc uprawiaj seks z kim chcesz.
więc - czyli gdybyś go nie miała, to szykowałabyś się już do skoku na ten przypadkowy penis należący do mirka z konkursu x))
  • Odpowiedz
@triff_: Nie znam Cię, ale jestem znana z mojej niechęci do dziewczyn, być może dotarło to i do Ciebie. Nie wymiguje się, jestem tylko człowiekiem więc popełniam błędy, i przyznaję się do nich. A trollingiem nic nigdy nie nazwałam, więc chyba z kimś mnie pomyliłaś. A szczeniackie zachowanie to ja kilkanaście lat temu miałam. Nie przeklinam, staram się nikogo nie obrażać, a jeśli, to i tak próbuję znaleźć pozytywne cechy
  • Odpowiedz
  • 44
To troche jak z tą laską, która się kłóciła że wszystkimi, że nie ma krzywych nóg. Bardzo mi się podoba ten wpis, pozdrawiam wszystkich cumpli.
  • Odpowiedz
@Mazgens: Jak mówiłam, daję się szybko sprowokować. Więc tak, można to nazwać problemem ze sobą.
@blackorchid: Wow. To teraz ja powiem: nic do Ciebie nie miałam, uważałam Cię za dość ogarniętą dziewczynę na tym portalu. Ale jak czytam, co Ty teraz piszesz...
Wszyscy wiedzą lepiej ode mnie, co chciałam powiedzieć, taa, skąd ja to znam. Cóż.
Że w ogóle taka myśl Ci przyszła do głowy... Może sama masz
  • Odpowiedz
  • 0
@ostrzyjnoz: zbyt mocno reagujemy na każde zaczepki, osoba o takiej psychice powinna się powstrzymywać od #!$%@? z jakimiś różowymi o *UJ się czym, a potem wielkie dajcie mordy o trociny i oskarżenie się, bawi mnie to robicie, co sobą reprezentujecie, każde wasze słowo powie o być obarczone plakietki top secret
  • Odpowiedz
@Tukan29: @tuhna: Ok. To ludzie, oświećcie mnie, co jest wyznacznikiem brzydoty, bo nie rozumiem. Nie mam krzywych zębów. Nie mam żółtych zębów. Nie mam zeza. Nie mam trądziku. Nie mam tłustych włosów. Więc co niby jest według was nie w porządku, co ładne dziewczyny mają, czego ja nie mam? "Są ładne a Ty brzydka" to nie argument. Czekam na konkretne przykłady.
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Moje argumenty wzięły się właśnie z takich akcji - wstawianie swojego zdjęcia licząc na choć odrobinę atencji, faceci nie uznali twojej twarzy za atrakcyjną i twoja duma podupadła. Dodatkowo twoje uwagi w stosunku do @piesmirnoff są żałosne.

Rozumiem, że nieoczytana, bo nie ma tak krótkich książek... co miałaś z polskiego? 2 ? Bo pewnie żadna z lektur nie przeczytana, bo za długie i się szanownej Pani nie chciało...
  • Odpowiedz
  • 66
@ostrzyjnoz: ale wiesz, ze tłuste wlosy wystarczy umyć, a trądzik się leczy? Wrzuciłabym swoje zdjęcie, ale mam chłopaka i boję się, że będziesz chciała ze mną uprawiać seks.
  • Odpowiedz