Wpis z mikrobloga

Wiem, że #heroesofthestorm to tag rozdajo, ale ja nie o tym. Ogólnie mam już większość postaci na 5 lvlu (chce dobić piąty wszystkimi póki znajdę tę garstkę do grania) i teraz pytanie kogo lepiej kupić. Zszywaniec czy Czen?
Podoba mi się design Czena i ogólnie kreacja tej postaci, więc ku niemu się skłaniam. Zszywaniec jest jednak tańszy i ponoć lepszy (choć Czen dostał teraz buffa).
Coś ktoś?
  • 8
@Vegan: Czen nie dostał teraz buffa, a zaslugiwał, zszywaniec jest wciąż dobry, pomimo nerfa w ostatnim patchu. Ja osobiście kupiłem czena i próbuję nim wojować, ale strasznie ciężko jest. Przede wszystkim przydaje się jego pierwsze ulti do kontroli w teamfighcie (zazwyczaj wyciągam jakieś chucherko od nich), ale tak poza tym to dmga nie robi i zwykłe skile tez nie dają kontroli, więc trochę smutno. Jeżeli chcesz się nauczyć jakiegoś tanka to
@Sorter: ETC mam i jest całkiem fajny. Ogólnie chodzi mi teraz bardziej o ten 5 lvl, a z tych brakuje mi Czena, anubaraka, abateura, zszywanca, kerrigan i sylwany (ale ona póki co droga).