Wpis z mikrobloga

#czarnolisto #jestemoburzony #oswiadczenie
Czarna lista nie powinna być limitowana. Rozdając osobiste bany dziś doczekałem chwili, kiedy ujrzałem poniższy komunikat, a tu tylu jeszcze spamerów do wykluczenia... Wołam @wykop
Jako skrupulatny użytkownik prowadziłem kartotekę, więc każdy, nawet nie zczarnolistowany wykopek ma szansę dowiedzieć się czy i za co tam jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
instalacja - #czarnolisto #jestemoburzony #oswiadczenie
Czarna lista nie powinna być...

źródło: comment_1RqHSdf6hg1QLLlo2n0nGFLlISzv6Ea7.jpg

Pobierz
  • 18
@goblin21: @Rga79: Nie chce mi się liczyć, ale wartość podana przez @konik_polanowy wydaje mi się wiarygodna. Niestety, mangozjeby zajmują z 50 tagów, a i sami często na czarnej lądują.
@KingRStone: Nie. Kartoteka czysta!
@Patt_: Widocznie sobie nie zapracowałeś :>
@KrwiozerczyWombat: @WujekSkip: Gratulacje, czysto!
@Jofiel: Widzisz, specjalnie zostawiłem ramkę naokoło okna, żeby można było dostrzec jedyny słuszny #tylkonocny, a tobie i tak to nie wystarczyło...
@konik_polanowy: To było jeszcze mniej?! @wykop, do wuja, jak tak można. Odwrotnie niż na reddicie, tu widać wszystkie treści od początku, więc żeby serwisu dało się używać trzeba jakoś odfiltrować potok wpisów, a tu takie durne ograniczenia.
@foxmurder: Czysto!
@DiKey: Usuwających konta nie wywalę, bo atencja motzno i wracają. Niewielu zbanowano na stałe, a poza tym platynowi to niewielka część listy.