Wpis z mikrobloga

@gruszak: Im większy wkład własny tym szybszy zarobek, problem też polega na tym, że w ciągu dnia na powiedzmy 6 betów może trafić się jeden/dwa których nie przewidzę. Także jest to raczej kwestia na ile masz szczęścia/ogarnięcia w temacie. Możesz zacząć bawić się od skinów po 50 centow, a możesz na start rzucać asiimovami, kwestia tego czy chcesz uczynić z tego stały dochód, czy po prostu zabawę z dodatkowymi dolanami w
@gruszak: Optiumum to 8 skinów po dolcu. Masz wtedy wyrównaną wartość skinów, dzięki czemu łatwo jest Ci wybierać między low/mid/high betami. Jeżeli dobrze pójdzie, z 8 dolców możesz zrobić do 1400 dolców, kwestia dobrego modułu decyzyjnego pomiędzy uszami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@znudzonylewak: 8 skinów po dolcu i to super odpowiedz na moje pytanie. Z 8 dolcow 1400? Serio? A taka naprawdę realna kwota idąc 100% Twoimi wskazówkami?;D a ten low miś high na przykładzie zestawu 8 skinów po dolcu to ile?
#!$%@? czyli Ty charytatywnie zarabiasz ludziom hajs. Propsy
@gruszak: Ta, jeżeli postawisz na mecz, na którym jeden team ma 15% i wygrasz masz przelicznik ponad 5:1. Betów dziennie jest od 4 do 8, licząc że obstawisz 2 dziennie i w tygodniowym rozrachunku jestem skłonny wygrać 80% betów (w tym tygodniu na grupie tak nam się udało) możesz z 8 dolców zrobić 60-90 zależnie od meczy. Ludzie ostatnio na privie wklejali mi screeny jak ze skinów ~2 dolce zrobili w
@znudzonylewak: po świętach zakupie te skiny i będę stawiał według Twoich rad (najlepiej stawiać wszystkie mecze poza skipami?). Sam sobie zrobię statystykę itd, ale dzięki. Powiedz jeszcze proszę jak to z tym podziałem na low mis itd. Ile mniej więcej % całości to jest?