Wpis z mikrobloga

Wyłączanie Wykopu-Mikrobloga, ograniczenie ilości obserwowanych tagów - dobre powody, dla których to robię:

a) Odpowiedź na pytanie dlaczego wykonuję dane zadanie: Aby móc zająć się ważnymi rzeczami dla mojego życia, aby osiągnąć sukces osobisty, zawodowy, wykonywać obowiązki w pracy, na uczelni i w życiu prywatnym.

b) Co będzie jeśli tego czegoś nie zrobię: Będę oglądał głupie zdjęcia, czytał wpisy w 85-90% bez większej wartości i spierał się z opiniami innych, którzy mają prawo do własnego zdania i będę tracił czas na przekonywanie ich swoimi argumentami, co w sumie rzecz biorąc mam w dupie. Będę się zajmował i żył cudzym życiem. Będę czytał smuty i kłótnie innych ludzi. Powinienem się skupić na rzeczach, które są ciekawe, które mogą mi się przydać w kontaktach z innymi, w moim życiu, a nie oglądać zalewu spamu albo inne #kucyki i relacji na żywo z wszelkich wydarzeń sportowych itd. Czarnolistuj motzno. Świadomie olej FOMO, bo mikroblog się nie kończy. Zaakceptuj, że większość tagów jest zaśmieconych, nie obserwuj zanadto.

#prokrastynacja #motywacja
mój tag #milionowamotywacja
D3lt4 - Wyłączanie Wykopu-Mikrobloga, ograniczenie ilości obserwowanych tagów - dobre...
  • 4
  • Odpowiedz
@D3lt4: wielką szkodą jest, że na wypoku nie ma jednego ogólnie przyjętego tagu dla wpisów typu "daj plusa jeśli", Ci którzy ... dają plusa" itd. itp. :( a takich wpisów jest mnóstwo
  • Odpowiedz
@D3lt4: pamiętam czasy takich teledysków, karyniastość tych kobiet mnie dzisiaj poraża... te sztuczne rzęsy, okropne błyszczyki, w ogóle te ujęcia :PPP
  • Odpowiedz