Wpis z mikrobloga

Tak działa wolny rynek i zdrowa konkurencja. Teraz nawet #bitcurex wprowadza wpaty gotówkowe. Brawo !
Jest jakiś inny kraj co ma wpłaty gotówkowe ? Chyba Polska jest pierwsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) na świecie.

Szanowny użytkowniku,

Informujemy Cię o uaktualnieniu regulaminu Bitcurex.com oraz tabeli opłat pobieranych przez bank. Z góry dziękujemy za zapoznanie się z załączonymi plikami. Zmiany wchodzą w życie z dniem 8.04.2015r.
W kwietniu zostaną także uruchomione dwie nowe metody wpłat na Bitcurex:

wpłaty ekspresowe

wpłaty gotówkowe

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Bitcurex


#btc #bitcoin #kryptowaluty
p.....4 - Tak działa wolny rynek i zdrowa konkurencja. Teraz nawet #bitcurex wprowadz...

źródło: comment_bbneHaOaxFLPivRtBKy2pVmetKFG8n73.jpg

Pobierz
  • 4
podnieśliśmy limity wpłat (info na stronie) z 10 tysięcy do 60 tysięcy złotych i dopiero po przekroczeniu takiej sumy następuje konieczność (jednorazowej) weryfikacji


@PanKoparek: to dobre jest, następny plus. To była moja pierwsza giełda ale zachciało im się zmieniać dizajn to im podziękowałem. Ale kto wie może jeszcze wrócę bo coś mnie coraz częściej drażni ten #bitmarket. Dzisiaj to już przesada cały dzień jakieś zawiasy teraz od kilkudziesięciu już minut
@pawlo74: #bitmarket to dla mnie najlepsza giełda bo tam bawię się w trading, zero wpłat, zero wypłat tylko transakcje wewnętrzne, teraz jak jest taki boczniak to tylko obserwuje cenę więc nie zauważyłem niedogodności. @bitcurex też mnie odrzucił zmianą wyglądu i tam nie gram, leczy trzymam część środków które czekają na duże spadki.