Wpis z mikrobloga

Perlo wstawił statystyki vipów wykobet. Jak widać na załączonym obrazku Total Bets 74 grając płaską stawką 100zł staked powinna wynosić 7400 a nie 7800. Coś mi się wydaję że w returned też jest kreatywna księgowość profitu.

Oczywiście podsumowanie po wygranym typie o kursie 9. Następne podsumowanie jak vipy znowu wyjdą na wątpliwy plus.

#bukmacherka
#wykobet
gosolution - Perlo wstawił statystyki vipów wykobet. Jak widać na załączonym obrazku ...

źródło: comment_FQsmvfLSIRXfRp3X52QGfkdcth91DVyQ.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
no 13% na plusie... ze wszystkimi granymi :P Niestety nie zawsze wszystko uda się w czas postawić. Grałem płaską, ale nie będę się nawet chwalił ile jestem w plecy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@borygo88: a ja polecam stronkę zrzutkomania.pl abo dla podvip wynosi 23Euro plus 3 Euro za dimoika w tej cenie masz typy od: Schuster, Lapeno, Interfix, TopInsaider,Dimoik (u nich nazywa się volley), Betnova (ten typ portugal - cape verde 2 kurs 9.00 to był od niego), Boombasket, ProATP, Maxytips, Kssasha. Gram u nich już 4 miesiąc i polecam typy dochodzą w mniej niż 2 minuty po podaniu przez typera na maila.
  • Odpowiedz
@gosolution: Jeżeli chodzi o księgowość i dane są prawdziwe to masz 74 * 100 * 2,43 * 0,43

Total bets * stake * avg odd * (win rate/100) i wychodzi 7400 stawka, 7770 return

yield 5%
  • Odpowiedz