Wpis z mikrobloga

@Lew_Bartosz:
Jest G510, w przedziale do 1500 +/-100 zł, kiepsko wykonany laptop, z obudową trzeba dość ostrożnie się obchodzić gdyż pęka w okolicy mocowania zawiasów.

Obudowa ekranu w Lenovo G510 jest mało sztywna. Nacisk na wieko w jednym miejscu będzie widoczny w formie zaburzeń obrazu nawet w dwóch miejscach jednocześnie. Od wewnętrznej strony jest jeszcze gorzej. Połyskliwa ramka ekranu może i przyciąga wzrok, ale ekstremalnie trudno utrzymać jej ładny wygląd (nie
@Pustulka: Witaj! Tak, czytałem na notebookcheck, w dodatku miałem w rękach G510 i podpisuję się pod opinią kiepskiego wykonania. Jestem ciekaw opinii, czy pozytywy się pojawią.
Zainteresowałem się ze względu na konfigurację z i5-4210M. Rozważam zakup Lenovo G510 lub Dell Inspiron 3543 z i5-5200U do ~2100, ew. delikatnie trochę więcej.
@Lew_Bartosz: naprawa. Ale muszę przyznać, że laptop jest w użytku 3lata, śmiga spoko, nic się nie przycina, żaden przycisk nie przestał działać. Tylko przez te zawiasy nadenerwowałam się mocno, bo poszło na gwarancję, ale kurier chyba rzucał tym laptopem, bo do serwisu trafił w gorszym stanie :d
@Pustulka: @meszugi: @banjo: Dziękuję za odpowiedzi, o to mi chodziło.
W sumie ranking wygląda następująco:
http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html?type=&sort=&deskornote=0∨=0&search=&month=&benchmarkvalues=&gpubenchmarks=0&professional=0&archive=1&dx=0&multiplegpus=0&showClassDescription=1&itemselect5202=5202&itemselect5210=5210&itemselect3567=3567&itemselect5941=5941&condensed=0&showCount=0&showBars=1&showPercent=0&3dmark13icegpu=1&3dmark13cloudgpu=1&3dmark11gpu=1&vantage3dmarkgpu=1&3dmark06=1&gpu_fullname=1&codename=0&architecture=1&pixelshaders=1&vertexshaders=1&corespeed=1&shaderspeed=0&boostspeed=1&memoryspeed=1&memorybus=1&directx=1&technology=0&daysold=0

Na tego ProBooka nie trafiłem wcześniej, ciekawie wygląda.
Na tego ProBooka nie trafiłem wcześniej, ciekawie wygląda.


@Lew_Bartosz: No to coś słabo przeglądałeś spis.

W sumie ranking wygląda następująco:

Trochę nie rozumiem celu wrzucania tego, wszystkie mają mnie więcej zbliżoną wydajność.
No to coś słabo przeglądałeś spis.


@Pustulka: Widziałem pozycję "ProBook", ale widocznie nie zainteresowałem się wystarczająco.

Trochę nie rozumiem celu wrzucanie tego, wszystkie mają mnie więcej zbliżoną wydajność.


@Pustulka: No właśnie dlatego :P Aby poglądowo ocenić wydajność i ewentualnie potwierdzić wybór jakością wykonania.
@Lew_Bartosz: ja bym sceptycznie podchodził do recenzji nt. G510. Posiadam go od początku grudnia ubiegłego roku, jest używany dość intensywnie i kurde, nie mogę powiedzieć złego słowa! Wykonanie kiepskie to fakt, ale szczególnie mi to nie przeszkadza - nic się nie urwało, wszystko jest na swoim miejscu, a wydajnościowo był liderem w moim ówczesnym budżecie. Jeśli miałbyś jakieś konkretne pytania odnośnie tego modelu to śmiało ;)