Wpis z mikrobloga

@K5HV: korzystać z nich ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Wiedmolol: @Camel665: żeby potem nie było, że "ja nie wiedziałem". Prawo jest tak skonstruowane (póki co), że za ściągnięcie filmu/mp3 paluszkiem nie macha. Gorzej jest jak się te materiały udostępnia, a torrenty właśnie to robią.
@adienhq: Czasem to jest jedyne rozsądne rozwiązanie.
Nie ma, albo nie znalazłem nigdzie tanich nowości do oglądnięcia online. A niektórych seriali w ogóle nie uświadczę przecież w polskiej telewizji.
O ile muzyka teraz faktycznie jest stosunkowo tania i dostępna (spotify, grooveshark, google music...) to z filmami jest krucho.

@anonim1133: Poza niszowymi serialami które kończą się po 1 sezonie, większość jest na polskiej kablówce. Filmy masz w kinie a powoli pojawiają się serwisy do oglądania filmów za abonament, ale wciąż więcej osób woli oglądać nielegalnie zamiast zapłacić.

Dema nie wychodzą bo obecnie musiało by ono zajmować prawie tyle samo co pełna wersja, na steam czasem są darmowe weekendy. Rozumiem testowanie gier przed zakupem bo wydać 150 PLN żeby po godzinie
Poza niszowymi serialami które kończą się po 1 sezonie, większość jest na polskiej kablówce


@adienhq: No ze trzy odcinki w plecy, ale coś faktycznie jest. Miesiąc w plecy...

Filmy masz w kinie

Nie każdy musi lubić chodzić do kina. Mamy XXI wiek, można by wprowadzić trochę tego do dystrybucji filmów.

Nie porównuj batonów do gier. Bo "kradnąc" grę nie odbieram jej nikomu.
@anonim1133: Twierdzenie, że "kradnąc" grę nie odbierasz jej nikomu jest śmieszne. Tak samo ktoś wytworzył to dobro, zainwestował pieniądze i czas, a to że nie jest to dobro namacalne nic nie zmienia bo jeżeli nie było by źródeł takich jak torrenty to może i każda ściągnięta sztuka nie równała by się zakupionej ale nie mając "darmowej" rozrywki kupiłbyś przynajmniej część tych filmów/gier.
Co do seriali to pomijając hity jak GOT przy
to że nie jest to dobro namacalne nic nie zmienia


@adienhq: Może nie wszystko, ale nadal coś zmienia.
Bo ty być może i tak byś tego nie kupił, a "kradnąc" nie odbierasz możłiwości kupna dobra innym.
Nie mówię, że popieram, ale też nie neguję w pełni.

kiedyś

Tak kiedyś. Kiedyś ludzie do krojenia używali kamieni, czy ja też mam tak robić, bo kiedyś tak robiono i nic się nie działo?