Wpis z mikrobloga

To prawda, że w tej Twierdzy Raedrika jest jakiś straszny crash i coś się dzieje/psuje?

Bo boje sie, że w pewnym momencie, bedzie koniec gry dla mnie i dalej nie pójdzie, zwłaszcza, ze mój komputer nie spełnia tych horrendalnie wielkich minimalnych wymagań gry.

(A tylko dzieki jakiejś specjalnej komendzie w wierszu polecen udalo mi się uniknąć crahsow gry wynikających z braku wymaganego 64 bitowego systemu).

#pillarsofeternity
  • 12
@sunsu-sun: towarzyszy możesz naprawić odłączając ich i ponownie przyłączając do drużyny. Działa, sprawdzałem przed chwilą. Jeśli chodzi o Twoją postać to nie wiem jak w ogóle sprawdzić czy Ci coś zniknęło ;/
A macie ten problem że jak zrobicie dwuklik na jakimś ubranku/przedmiocie to tracicie statsy?

@sunsu-sun: Gdybym o nim nie przeczytał to pewnie nieprędko bym się o nim dowiedział, bo zawsze przeciągałem ekwipunek na postaci.

Jednak zrobiłem sejwa i spróbowałem dwuklikiem- i faktycznie, bug istnieje.

@Navrazz: Możesz spróbować użyć konsoli i od nowa wylevelować swoją postać, naprawiając przy tym efekty.
@wielooczek: ja też zawsze przeciągam (swoją drogą sam się zastanawiam dlaczego tak robię, przecież wygodniej jest dwuklikiem :D) ale nie jestem w 100% pewny czy gdzieś nie użyłem dwuklika. Więc może sprawdzę jakie efekty miałaby wylevelowana postać za pomocą konsoli a potem sobie porównam ;)