Wpis z mikrobloga

#tabaka #snuff #snuffers

Dzisiaj w cygalerii ujrzałem nową dostawę tabak od WoS, był tam między innymi smak Dynamite. Próbował ktoś taki specyfik? Ciekawi mnie jak to smakuje, ale w internetach niewiele piszą. Widziałem też smak jabłkowy, poleca ktoś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sklaffe: Ja też przeważnie inne specyfiki wciągam, ale ciekawi mnie jak to smakuje. 6,50 to nie jakaś wygórowana cena, więc chyba zaryzykuję :P Nie wiesz, czy one są bardzo suche? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trzepaczka: tak mocna jak medicated? No to nie wiem za bardzo. Nie niuchałem jeszcze wszystkich, ale spróbuj może extra menthol. Wydaje mi się, że ją brałem i w sumie była ok, choć średnio przepadam. Lubię za to np. takie wynalazki jak guarana boost.
  • Odpowiedz
@Trzepaczka:

malinowa jest wporzo, lemon lime czy jakoś tak niby fajny aromat, ale podeszło niespecjalne.

Ta guarana to nie redbull, lekko pobudza(choć to chyba dość subiektywne, ja się tym nigdy specjalnie nie kierowałem w tabakach), ale ma bardzo przyjemny dla mnie aromat.
  • Odpowiedz
@foksio: A guarana to tyklo w nazwie, czy serio ją zawiera? ;P Znajomy mi opowiadał, że kupił kofeinę w proszku i wciągał, twierdził, że pobudza jak cholera, ale śluzówke niszczy momentalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz