Wpis z mikrobloga

Zamówiłem Car Pro IronX zeby zobaczyc czym tak podniecają sie ludzie z #cardetaling i czy doczyści to moje felgi które zmieniły kolor na złoty. Z czystym sumieniem moge polecić ten środek, mój wulkanizator zrobił oczy jak 5 PLN jak zobaczył felgi po czyszczeniu. #motoryzacja
Tapirro - Zamówiłem Car Pro IronX zeby zobaczyc czym tak podniecają sie ludzie z #car...
  • 7
  • Odpowiedz
@katinka: @Akuku69: Śmierdzi jak cholera, znam skądś ten zapach, ale nie mogę sobie przypomnieć skąd. Kupiłem Irona bo jest o nim dużo filmów i ma neutralne pH, poza tym jestem amatorem. Przywiozę sobie jeszcze z niemiec Alu Teufel bo jest tam dużo tańszy niż w PL i porównam działanie.

@typowymirekakrobata: ja sie dopiero wkrecam w tą zabawę, lakierem się jeszcze nie zajmowałem. Ale jak do tego dojdę to zrobię
  • Odpowiedz
Śmierdzi jak cholera, znam skądś ten zapach, ale nie mogę sobie przypomnieć skąd

@Tapirro: Zgniłe jaja (siarkowodór) :)

@typowymirekakrobata: tar & glue remover (są specjalne do lakieru) ja kupowałam carvalet i był ok.
Dodatkowo elegancko czyści lakier glinka do lakieru - przydatne jak masz jasny lakier, albo na felgi - mi również wciągała wbite w lakier resztki smoły, asfaltu, różne brudki a nawet "wtarcia" z innego lakieru. Byłam sceptyczna jak
  • Odpowiedz