Wpis z mikrobloga

Witajcie, mirki! Od pewnego czasu piszę grę, postanowiłem że opiszę ją tutaj i zdam się na waszą krytykę.
W zamierzeniu to taka trochę zręcznościówka-survivalowa. Lata się statkiem rozwalając co się da, ale chroniąc przy tym swoją planetę. Przy rozwałce zbiera się zasoby, za które można powiększać planetę i budować na niej różne ulepszenia- tarcze, lasery, wyrzutnie rakiet, wyrzutnie pocisków samonaprowadzających itd. Aktualnie pracuje nad tym, żeby można było na planecie budować fabryki statków sojuszniczych i aby można było nimi sterować (np. gdy przyleci jakiś wielki statek wroga, którego trudno rozwalić w pojedynkę, zbiera się flotę do kupy i jazda).
W zasadzie to moja pierwsza sensowna gierka. Wszystko pisane w javie przy użyciu libgdx od zera.
Poniżej wrzuciłem kilka screenów z gry.Nie jestem grafikiem, największy problem mam z wizualizacją pomysłów i tworzeniem modeli. Stąd podstawowe pytanie: czy to wygląda dobrze? Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.
#gamedev #programowanie
umytybaklazan - Witajcie, mirki! Od pewnego czasu piszę grę, postanowiłem że opiszę j...

źródło: comment_kBAFxjfhdeLDNTorLE5kGcJqJsAD5wKZ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz