Wpis z mikrobloga

Jest mi bardzo smutno, wczoraj mocno wstawiony wróciłem do domu i postanowiłem obejrzeć ostatni odcinek #vikingowie a tam... Poduszka mokra od łez...

Ale miałem nie o tym. Piątkowe wypady na wódkę z kumplami zawsze czymś mnie zaskakują. Tym razem kumpel - nazwijmy go Robert - po kilku kolejkach przyznał się, że zauroczył się w dziewczynie na #showup Koleś ma 36 lat, żonę i pod pozorem pracy po godzinach siedzi ma #su i ogląda jak jego "dziewczyna" brandzluje się za pieniądze. O tym, że wydaje na żetony ponad 1000 złotych miesięcznie nie wspomnę :)

#logikaniebieskichpaskow #faceci #wyznaniaprzywodce
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gladius71: heh, z tym płaczem to taka figura retoryczna :) Gdyby tylko coś tam obejrzał raz na jakiś czas i nawet za to zapłacił to pies to trącał. On siedzi non stop u jednej laski i płaci jej setki żetonów za rozmowę na priv :)))))
  • Odpowiedz
Wiesz.. Jak ktoś jest wolny jak sanki w maju to niech ze swoją kasą robi co chce. Ale gdy jest ojcem ( a jest) to priorytety powinny być inne. Widać tęgi z niego frajer i suma sumarum zostanie kiedyś sam.
  • Odpowiedz
Fakt. Oby wiec ojcem nie został a żona czym prędzej się na nim poznała. Ciekawe czy jego "ulubienica" będzie go pocieszać jak żetony mu się skończą.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy jego "ulubienica" będzie go pocieszać jak żetony mu się skończą.


@Gladius71: idę o zakład, że nie :)

@Greg36: nawet nie wie co to wykop

@hardkorowymoksu: raczej norma, przynajmniej wśród ludzi, których znam. Nasza finansowa klasa średnia z dochodem średnio 5k na członka rodziny, 30-45 lat na karku a emocjonalnie pierwszy rok studiów. I wśród kobiet i wśród facetów.
  • Odpowiedz