Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gaska: dorobić filozofię może chyba tylko rózowypasek. Co ma do sposobu zdobywania pożywienia śmierć? Tak samo mogę napisać książkę o tym, że gołębie muszą srać po samochodach, bo przelatują biedne z jednego drzewa na drugie, no a kupe im się chce. Albo że szczury musiały zacząć jeść nawet mydło, bo tylko tyle czasem potrafią znaleźć. Nie, żadna książka nie zmieni mojego zdania. Jestem zdania że wszystkie zwierzęta są spoko i to
@Sojerr: To nie jest dorabianie filozofii. Tak już jest w zwierzęcym świecie - słabsze osobniki giną i stają się pokarmem dla innych. Nie wynika to ze złośliwości - tak się po prostu dzieje. A hieny nie są "szczurami", mają swoją rolę, a to, że tego nie rozumiesz to w sumie Twój problem.
@gaska: doskonale wiem o czym mówisz. Hieny są czyścicielem i "wyrównaniem" w łańcuchu pokarmowym. Natura potrzebuje takich szczurów do wyrównywania populacji pozostałych gatunków. Nadal nie zmienia to jednak faktu, że nimi gardzę.
@Sojerr: Nie będę nawet wnikać do czego Twoim zdaniem potrzebni są "debile". No, ale w sumie nie mówię już nawet o tym i nie chcę kontynuować tego tematu. Dla mnie prawa natury to coś, co jest, a nie coś za czym się przepada czy nie. Nie zmuszam jednak do posiadania tego samego zdania co ja.