Wpis z mikrobloga

@rskk: W tej grze nie ma skalowania przeciwników. Tak samo ludzie narzekają że nie mogą przejść świątyni w pierwszej wiosce, albo zabić niedźwiedzia w jaskini na samym początku. Zapełnij grupę, wbij level albo dwa i spokojnie dasz radę.
@Kazak77: Właśnie tu jest imo problem z grą. Bo skoro całą jego twierdze wyciąłem bez większego problemu a tutaj nic mu nie mogę zrobić to coś tu jest nie tak z balansem.
@Kovacs: Ja mam dwóch towarzyszy + moja antylopka. Nie mam pojęcia co mi da kolejna osoba w party skoro wszyscy giną na hita ale widocznie zostawię tego questa na później. W każdym razie błąd w projektowaniu gry. Powinienem mieć ogromne problemy z wyczyszczeniem lokacji a nie, że poszło tak łatwo a ostatni boss tak przypakowany.
@Kovacs: same here, nawet mimo tego, że dość mocno tego mojego mnicha skopałem :< (dałem mu z 15 percepcji, żeby był bardziej spostrzegawczy w rozmowach: póki co to niezbyt przydatne, a z siłą na 11 nie zadaję tyle obrażeń, ile bym chciał...)
@Kovacs: No właśnie słyszałem że jest przegięty. Daje radę jako tank? Chciałem obejść się bez tworzenia towarzyszy w karczmach, ale bez tego chyba nie da rady. Gram magiem, do tej pory dostałem drugiego maga, kapłana i pieśniarza.
@rskk: Nawet nie probowalem, gram druidem i w druzynie mam jeszcze tego maga Elotha i we dwojke praktycznie wyczyscilem caly zamek oprocz dziedznica i sali tronowej. Gram na srednim i jest bardzo ciezko jak na razie, ale to mi sie podoba, kilka razy sam zabilem sie wlasnym fireballem xD
@rancosster: Zrekrutuj sobie Edera - jako tank jest świetny i będziesz szedł jak przecinak.

Ja mam swojego łucznika + Eder + Eloth i lokacje czyszczę jak przecinak na średnim. Co nie zmienia faktu, że Raedrica ruszyć nie mogę.