Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu słuchawek, obecnie posiadam Sennheiser HD202 (kupione ze 120zł), bardzo dobrze mi służyły ale mają już swoje lata i nie wyciszają tak dobrze muzyki do otoczenia, trochę się już rozklekotały, kilka razy lutowałem przewody. Mam też stary mikrofon z biedry za 10zł, więc też chce mu zrobić upgrade.

Podsumowując chciałbym kupić słuchawki do ~200zł, oraz jakiś mikrofon stojący do ~50zł, polecacie coś?

#sluchawki #audio #csgo #mikrofon
  • 18
@wzr1one: Raczej chodzi o to że za "gamingowe" rzeczy płaci się więcej tylko dla tego że sa "gamingowe" a w rzeczywistoci nie różnią się wcale od innych "nie gamingowych" oprócz ceny
@Artysta89: gejmingowe przy słuchaniu muzyki nigdy nie będą jakieś mega - ale jeżeli chodzi np o wielkość sceny to gejmingowe zawsze maja większą. Daje ci to, to ze słyszysz kroki i strzały z rozróżnieniem na przód/tył a nie tylko lewo prawo.
@wzr1one: @Artysta89: Grałem profesjonalnie w Americas Army i BF3, w topowych teamach z polski, dlatego przetestowałem wiele słuchawek. Mialem gamingowe sluchawki, m.in. fatality, siberie, krakeny itd itd. I najlepiej wypadają słuchawki muzyczne. Dłuzej wytrzymuja, maja lepszy ostrzejszy dzwiek, lepiej wypośrodkowany itd. AKG, Sennheiser, Audio Technica są to najlepsze sluchawki do muzyki i do gry. Jedyne godne polecenia słuchawki gamingowe to SS Siberia v2. Reszta ma nazwe gamingowe zeby tylko kase
creative aurvana + mikro zalmana = ok 180 zl


@axe_murderer: Jeśli chodzi o mikrofon zalman to było najgorzej wydane 20 zł w życiu. Dorzucili mi to główno do słuchawek, ale w żaden sposób nie dało się z tego korzystać bo po pierwsze nie można było zaczepić mikrofonu do kabla bo kabel był zbut wąski i mikrofon zwyczajnie zjeżdzał a po drugie nawet jeśli bym go przyczepił to #!$%@? i tak nie
Artysta89 - > creative aurvana + mikro zalmana = ok 180 zl

@axe_murderer: Jeśli ch...

źródło: comment_vfVfU8Rf4NbnP1cP37nOrMmtgNnXVqIL.jpg

Pobierz
@Artysta89: A ja go miałem kiedys i przyczepiłem i dobrze mi dzialal. Mówie to na prawde po wielu wielu godzinach spedzonych z tym mikro na tsie. dziennie nawet po 3 - 5 h. I dobrze dzialal, tylko pozniej go zdepnalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)