Wpis z mikrobloga

No, no, skok ceny z 0.01 BTC na 0.02 BTC tuż przed zmianą marki, ładnie. :)
Jak myślicie? Co będzie dalej? Mi się wydaje, że zmiana w Dash to strzała w dziesiątkę i wcale może nie zakończyć się wyprzedażą.
#kryptowaluty #dash #darkcoin
  • 7
  • Odpowiedz
@Widim: bałem się że drk będzie na równi pochyłej jak doge, a tu miła niespodzianka. Szkoda że część sprzedałem.
Masz jakieś streszczone źródło na temat tego co ma się zmienić i dlaczego?
  • Odpowiedz
@karpaciarz: Darkcoin zmienia nazwę na Dash oraz zmienia logo, funkcjonalność zostaje taka sama. Chce odseparować się od czarnego rynku, z którego jest znany.
  • Odpowiedz
@Widim: myślałem że jakaś większa rewolucja.
Drk kopałem procesorem jak tylko to było możliwe przy okazji for doge na kartach.
Od tamtej pory poszedł w górę jakieś milijon procent ;p
  • Odpowiedz
@karpaciarz: you are the winner. ^^
Wbrew pozorom to może być dość duża rewolucja, bo odseparowanie się od black marketu oraz usunięcie "Dark" z nazwy + rozpoznawalność, jaką zdobył + technologia razem w parze mogą przynieść nam drugiego LTC, małego brata BTC. ;)
  • Odpowiedz
@Widim: @karpaciarz: a w jaki niby sposób mają się odseparować od black marketu? Zabronią używania coina? :) Żadna to rewolucja, zmienili nazwę i znaleźli sobie gówniany pretekst do spekulacyjnych wzrostów. Fakt cena ładnie poszła w górę, ale też niebawem ładnie #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@thomasss: rynek to nie tylko wykresy, ale też gra uczuć. Ja osobiście bym wsadził głęboko coina, który nie chce, bym go używał, bo jestem np. chińczykiem. Nie muszą mi go zabraniać, sam odejdę. Z drugiej strony wchodzą w niego osoby, którym podobała się idea oraz technologia, lecz zły wydźwięk - np. ja byłem taką osobą. Widziałem potencjał Darka, ale dopóki był Darkiem nie wróżyłem mu świetlanej przyszłości. Może teraz przesadzam,
  • Odpowiedz
@Widim: Dark już jest bardzo silną walutą. Dalej będę twierdził, że zmiana loga czy nazwy to najbardziej gówniany powód do wzrostów o jakim słyszałem. No ale ważne, że działa :P
  • Odpowiedz