Wpis z mikrobloga

@dj_mysz: Z litosci dla swietego spokoju i zebys sie w koncu odczepil chce sie spotkac :) Jak tych 30 minut nie wykorzystasz na wepchniecie jej w usta swojego glownego atrybutu po same kule to Cie oleje bo nie zapamieta "randki" ;)
  • Odpowiedz
@czup: @Perseus:

Dobra, mirki, zrozumiał. Nie watpię, ze jesteście pro elo loverami o spojrzeniu Jamesa Deana i ze lubicie te gierki ale moglibyście zachować choć troszkę kultury? Moze chłopak dopiero zaczyna zabawy w te klocki i powoli klei sobie co sie z czym je a tu juz, z plaska mu bedzie dawał, jeden z drugim XD
  • Odpowiedz
@dj_mysz: Robisz to źle. Co to jest za pytanie "kiedy randka?". Ona ma ustalić czas i miejsce i Cię zaprosić? To Ty masz powiedzieć kiedy randka, jasno określić miejsce i czas. A potem jeszcze prosisz się żeby znalazła dla Ciebie chociażby pół godzinki (dobrze, że jeszcze nie napisałeś coś w stylu "dostosuję się"). W tym momencie nawet jeśli będzie "coś dalej" to startujesz z minusowej pozycji.
  • Odpowiedz
@dj_mysz: A ja ci powiem tak. Olej to co inni piszą, obserwuj i wyciągaj wnioski. Postępuj tak jak ty uważasz, nie ma uniwersalnej metody obchodzenia się z kobietami. Zbieraj doświadczenie, próbuj różnych rzeczy, bądź sobą.
  • Odpowiedz
@dj_mysz: w jak poznałem waszą matkę ted poznał jedną blondynę która mu usuwała tatuaż i ona tez nie miała czasu bo miałam 7 letnią córkę i od kilku lat sie nie ruchała bo córka/praca, zgodziła sie na pol godzinną randkę ted się mocno postarał czym ją wyrwał, pozniej jej sie oswiadczył ale ona w koncu w dniu ślubu go zostawiła i wrociła do swojego byłego, więc nie wiem zrob jak
  • Odpowiedz
@dj_mysz: Mam nadzieje, że jeszcze nie jest za późno. Może się zdziwisz, ale moja dziewczyna też studiuje 3 kierunki (do tego koła naukowe, gra na instrumencie), więc to jak najbardziej możliwe. Zanim był 3 kierunek to była jeszcze szkoła muzyczna. Taki typ dziewczyn zdarza się naprawdę. Zwłaszcza wśród tych naprawdę wartościowych, które coś ze swoim życiem robią lub mają konkretny plan na swoje życie, a nie tylko czekanie na najnowszy
  • Odpowiedz
@dj_mysz: życie byłoby o wiele prostsze jakbyśmy wszyscy mówili sobie szczerze co i jak zamiast wymyślać jakieś wymówki ( ͡° ʖ̯ ͡°). Odpuść sobie, nie trać czasu i nerwów na kogoś ewidentnie nie zainteresowanego tobą.
  • Odpowiedz