Wpis z mikrobloga

nie cierpiałem Platyny i bardzo się ciesze, że już jej nie ma wśród wykopowiczów, ale mimo wszystko taki pocisk w komentarzach, to już trochę zbyt dużo

#platyna
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UlfNitjsefni: W pewnym momencie napisałem że chamstwo za chamstwo to nie jest nic nieuczciwego. (chociaż ja, mimo że też mnie jej postawa żenowała, nic nie napisałem wulgarnego) Muszę jednak przyznać rację, od pewnego momentu trochę wymknęło się to spod kontroli.

Poza tym nawet jej poprzednie wybryki były dużo uczciwsze niż to. Teraz wykopowicze ją widzą, a ona ich nie. Jest odsłonięta na atak i nie ma możliwości obrony przed armią
  • Odpowiedz
@Readonyou:

Poza tym nawet jej poprzednie wybryki były dużo uczciwsze niż to. Teraz wykopowicze ją widzą, a ona ich nie. Jest odsłonięta na atak i nie ma możliwości obrony przed armią anonimowych.


Przede wszystkim połowa krytykujących, wykopowych adonisów wygląda pewnie gorzej od niej, ale ich nikt nie widzi, więc mogą sobie postrzępić język na kimś. :P
  • Odpowiedz
@zurawinowa: Właśnie ciekawe jaki procent z tych ludzi by się zdobył na akt odwagi w postaci wklejenia własnego zdjęcia pod dowcipem. Wtedy by to było względnie uczciwe.

@stekelenburg2: Miałem na myśli że Twój komentarz przewinął się dziś setki razy, za każdym razem jedynie pod innym nickiem. Myślę że o tym wiesz, po co pisać takie rzeczy tyle razy?
  • Odpowiedz
@zurawinowa: krytykowanie za to co mówi nic nie daje. Gdy mówili jej 'anonimowi' wykopowicze, że się myli, to powiedziała, że się nie znają, że maja przedstawić wykształcenie swoje, bo inaczej nie będzie z nimi rozmawiać. A jak znalazła się osoba przedstawiająca dowody z rzetelnych badań i wytykający błędy, to się obraziła i udostępniła jego dane osobowe dla publicznej informacji. Czy to jest poważne?
  • Odpowiedz
@zurawinowa: @Readonyou: jak dla mnie to tu nawet się nie rozchodzi o jej wygląd głównie. Wszyscy jej cisną tylko z powodu jej zachowania, a że wygląd jest najłatwiej skrytykować, to tak to się kończy...

@bardzospokojnyczlowiek: tu prawda. Poza tym w internetach wiele ludzi mówi rzeczy, których w tzw. realu nigdy by nie wypowiedziała. Już nawet nie mówię o obelgach, ale też o swojej ideologii, czy problemów.
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: ja to wszystko wiem i nie pochwalam tego. Też za nią nie przepadam, ale tak naprawdę prawie nikt nie odniósł się do tego co powiedziała, tylko do tego, że jest gruba i brzydka. Coby nie mówić niektórych poniosło z tymi tekstami.
  • Odpowiedz