Wpis z mikrobloga

@Akuku69: zdaje sobie sprawe :) wiem, że takie budżety są płynne i nie da się zaplanować idealnie co do złotówki na cały rok, chciałem tylko abyście potwierdzili moje szacunki, ja też założyłem, że będzie to ok 5k miesięcznie.
@Luczexx:w seo wszystko zależy od słów kluczowych które chcesz pozycjonować, a w przypadku adwords od konkurencyjności fraz i obszaru emisji reklamy. Dodatkowo w adwords dla większości tematów medycznych możliwość reklamy jest ograniczona, odgórnie - przez google. Tematyka zdrowotna to bardzo szerokie pojęcie: począwszy od aptek internetowych, przez dietetyków, dentystów, ginekologów itp. , porównywarki (znany lekarz, rankinglekarzy), aż po strony poradnikowe. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą możesz podesłać adres domeny, swoje typy fraz
@sensei_: dziękuję za treściwą odpowiedź. projekt które realizuje dotyczy póki co przygotowania kampania online wraz z estymacja budżetu. tak jak pisalem poprzednio chodzi o zniechęcenie użytkowników do korzystania z google jako lekarza ( ͡º ͜ʖ͡º)