Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft #wow

Jak sie #wod prezentuje w porownaniu do poprzednich dodatkow? Warto wracac?

Generalnie to w TBC i classica nie gralem, WOTLK i Cata(serio) mi sie bardzo podobaly. Pandy w ogole mi nie przypadly do gustu i caly dodatek "przespalem".

I teraz rozkminiam sobie czy nie sprobowac WODa. Bo w sumie draenor to zajebiste miejsce jest.
  • 7
@kuhwa: Powiem tak. Vanilla best, TBC epickie, Wotlk bardzo dobry, Cata średnie, Pandy #!$%@? w #!$%@?, WoD zajebisty, w szczególności PVP, wrócili do korzeni czyli zamiast 10 stron w spellbooku masz 4, jest dynamicznie i przyjemnie;) PVE nie grałem, nie mam czasu. Ciekawe questy w Draenorze.

Nowe modele są OK, lepsza optymalizacja względem Pand(więcej FPS). Dla lubiących ślęczeć nad ulepszaniem wszystkiego co jest pod ręką jest garnizon, który oczywiście można odpicować
@spiralout: No wlasnie mi sie cata nawet podobalo, chyba najlepsze wspomnienia z cata mam bo wtedy osiagnalem "szczyty" mojej kariery tzn dobra gildia, rajdowanie etc. W wotlku byl klimat i zajebiste lore, ale jedynie biegalem jak noobek i questowalem bo do rajdow za nic sie nie nadawalem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Za to pandy w ogole mi nie przypadly do gustu. Co prawda dodali wiele swietnych rzeczy
@kuhwa: Bo w tej grze cały klimat zależy od otoczenia, znam to ;)
U mnie klasyk i TBC za dzieciaka na privach ze znajomymi IRL, najlepsze czasy w WoWie. WotLK i glob, ahh te wipe'y na Lich Kingu przy premierze^^ Cataclysm w sumie tylko musnąłem ale nie zrobił i dalej nie robi wrażenia.

Co do Pand to również uważam że to strzał w stopę, szczególnie z lore. Czasem wydaje mi się,
@kuhwa: wbilem 3 setki, 4 i 5 w drodze bo na main juz nie ma co robic za bardzo :|. Szykuje wiec alty na jakiegos porzadnego content patcha.

Sam WoD to spora frajda, ale na krotko :P. Jak jestes fanem to polecam :).